اسکانو

[:en]استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی[:de]

استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی

[:]

تاثیر رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی

رنگ قرمز همواره یادآور روزهایی گرم و پر انرژی بوده، و همانطور که حس گرمی و انرژی زیادی را شما منتقل خواهد کرد، استفاده از آن هم در دکوراسیون داخلی کمی جرات می خواهد! چرا که اگر این رنگ را به صورت تنها و رنگ غالب در دکوراسیون منزل خود بکار ببرید، قطعا دچار خشم و کمی آشفتگی روحی خواهید شد؛ اما با کمی دانش در ارتباط با ترکیب رنگها قطعا نتیجه کار بی نظیر خواهد بود.

به همین منظور پیشنهاد ما برای کسانی که علاقه ای خاص به این رنگ گرم و زیبا دارند این است که، برای استفاده از آن در دکوراسیون منزل از رنگهای دیگری نیز بهره ببرند. به عنوان مثال می توانید از ترکیب رنگهایی مانند کرم، مشکی، سفید، قهوه ای و طوسی در کنار قرمز برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی

رنگ های پیشنهادی از آن شدت و غالب بودن رنگ قرمز در محیط کاسته، و حس آرامش و توازن رنگ بیشتری را در منزل شما ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این شما میتوانید از رنگ قرمز برای چراغ ها، پردها و یا دیوارهای خانه نیز بهره بگیرید، در اینصورت در نظر داشته باشید این رنگ اعجاب انگیز بیش از پیش باعث جلب توجه شما به آن نقاط خواهد شد، نقاطی که شاید تا به امروز برای شما خودنمایی نمی کردند، اکنون بعد از استفاده رنگ قرمز نظرها را به خود جلب خواهند کرد.

دکوراسیون داخلی

ترکیب رنگ سفید و قرمز در دکوراسیون داخلی باعث ایجاد حس آرامش خواهد شد، و پیشنهاد می شود این ترکیب رنگی را در نقاطی از خانه که عموما برای گذراندن وقت و صحبت با یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرد بکار برده شود؛ به علاوه ترکیب این دو رنگ اعجاب انگیز برای استفاده در دکوراسیون آشپزخانه را نیز از یاد نبرید، چرا که آرامش و انرژی به وجود آمده از ترکیب این دو رنگ در تحریک اشتها انکار ناپذیر است.

دکوراسیون داخلی

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]