اسکانو
افزایش قیمت زمین و مسکن در تهران نسبت به نیمه دوم سال گذشته

[:en] افزایش قیمت زمین و مسکن در تهران نسبت به نیمه دوم سال گذشته [:]

[:en]

بر اساس گزارشات ثبت شده قیمت زمین و مسکن در تهران با افزایش همراه بوده است به طوریکه، متوسط قیمت فروش زمین برای هر متر مربع ساختمان های کلنگی که مورد معامله قرار گرفته اند، در تهران حدود ۴ میلیون و ۵۴۱ هزار تومان بوده که این مبلغ با میانگین مساحت ۲۷۷ متر مربع انجام شده است. این مبلغ نسبت به فصل قبل دارای حدود ۰.۲ کاهش بوده و نسبت به سال گذشته حدود ۳.۳ درصد افزایش داشته است.

 در شهر تهران متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده با میانگین مساحت ۸۸ مترمربع و متوسط عمر بنای ۹ سال ۴ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان بوده است. این مبلغ نسبت به فصل گذشته حدود ۰.۸ درصد افزایش و نسبت به سال گذشته حدود ۶ درصد افزایش داشته است. بر همین اساس متوسط مبلغ اجازه ماهانه با سه درصد ودیعه پرداختی در شهر تهران ۲۲ هزار و ۵۱۴ تومان با میانگین مساحت ۷۷ متر مربع بوده که نسبت به فصل گذشته ۶.۱ درصد و نسبت به سال گذشته ۹.۹ درصد افزایش داشته است. لازم به ذکر است عمر بنا حدود ۱۳ سال بوده است.

[:]

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]