اسکانو
امنیت خانه ها

[:en]امنیت خانه ها در مقابل سارقین با استفاده از سیستم دزدگیر بیسیم[:de]

امنیت خانه ها در مقابل سارقین با استفاده از سیستم دزدگیر بیسیم

[:]

برای جلوگیری از سرقت منزل در زمان هایی که خارج از آن هستید چه راههایی را در نظر میگیرید؟

اکثر افراد راه هایی ساده برای گمراهی سارقان را انتخاب می کنند، راههایی ساده که اکنون برای هریک از سارقان تبدیل به راهی پیش پا افتاده شده و این راه های ساده دیگر نمی تواند امنیت خانه شما را تضمین کند. به طور مثال روشن گذاشتن برخی از لامپ ها در زمان سفر راه حل ساده ای به نظر می رسد، یا استفاده از لامپ های تایمر دار… اما تا امروز به این فکر کرده اید که این روش ها دیگر کار ساز نبوده و دیگر دستمان برای سارقین رو شده است؟!

امروزه وسایل جدیدی برای افزایش امنیت منازل در برابر سارقین تولید شده است. یکی از این وسایل تولید شده سیستم دزدگیر بیسیم منازل می باشد. دستگاهی کوچک، کم حجم و با استفاده ای راحت که در صورت ورود سارقین به منزل مالک را با خبر خواهد کرد.

نحوه عملکرد سیستم های دزدگیر بیسیم

%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d9%82%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af

این سیستم های دزدگیر بی سیم در مدت زمان کمی راه اندازی می شوند و عموما نیازی به کابل کشی ندارند. روش کار این دستگاه ها به گونه ای می باشد که در زمان فعال بودن و در صورت ورود سارقین دستگاه شروع به آژیر زدن می کند، و پس از آن با استفاده از شماره تماس هایی که به حافظه دستگاه داده شده پیام هایی را برای مالکین ارسال می کند، و از این طریق مالک را از ورود سارقین مطلع می سازد. برای کنترل این دستگاه نیز از طریق تلفن می توانید چه در داخل کشور و یا چه در خارج از کشور اقدام کرده و دستگاه را فعال و یا غیر فعال کنید، صدای محیط را بشنوید و در مدل های بالا تر با محیط صحبت کرده و آژیر دستگاه را فعال و غیر فعال کنید. برخی از این دستگاه ها را می توان بصورت همزمان به عنوان سیستم اعلام سرقت و سیستم اعلام حریق استفاده کرد. فرکانس کاری این نوع دستگاه ها مجزا از سایر دستگاه ها بوده و به همین دلیل دارای تداخل فرکانس با دیگر دستگاه های بیسیم نمی باشند.

اجزای تشکیل دهنده این دستگاه ها

%d8%a7%d9%85%d9%86%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%b3%d8%a7%d8%b1%d9%82%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af

دستگاه های مورد نظر دارای اجزایی تشکیل دهنده ای همچون پنل مرکزی به همراه تلفن کننده و حافظه سخنگو و باتری داخلی، چشمی هوشمند ببیسیم، سنسور بیسیم در و پنجره، آژیر خارجی باسیم، ریموت کنترلر، منبع تغذیه و باتری می باشند.

قابلیت های دستگاه های دزدگیر بیسیم

این دستگاه ها در مدل های مختلفی تولید شده اند و هر یک از آنها دارای قابلیت های متفاوتی می باشند، اما اکثر آنها دارای قابلیت هایی مشابهی همچون :

– نصب آسان، بدون نیاز به سیم کشی و خرابی، قابلیت فعال و غیر فعال نمودن آسان با کنترل از راه دور

– فعال و غیر فعال نمودن سیستم از طریق خط تلفن

– فعال نمودن تعداد معینی از زون ها

– تنظیم زمان ورود و خروج و مدت زمان آژیر

– حافظه اعلام شماره زون تحریک شده ( آدرس پذیر )

– قابلیت اتصال سنسورهای مختلف همچون سنسور در و پنجره، چشمی و کلید پنیک

– آژیر و فلاشر، سنسور دود، سنسور گاز، شوک سنسور

– شاسی ویژه اعلام خطر به صورت بیسیم ( کلید پنیک )

– ضبط و پخش 12 ثانیه پیام صوتی در هنگام تماس با مالک

– قابلیت شنیدن صدای محیط از طریق تلفن و یا صحبت کردن با محیط در بعضی از مدل ها

– عدم پاک شدن حافظه به هنگام قطع برق

– قابلیت کار با باتری قابل شارژ داخلی می باشد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]