اسکانو
اجاره مسکن

انعطاف فصلی و تسهیل در شرایط اجاره مسکن

این روزهای بازار مسکن تهران در مناطق مختلف نشان از آن دارد که مالکان واحدهای مسکونی بزرگ متراژ حاضر به تخفیف و یا تعدیل شرایط اجاره برای متقاضیان شده‌اند! این انعطاف فصلی اجاره‌بهای مسکن در بازار تهران تنها شامل واحدهای بزرگ متراژ نبوده و در فایل‌های اجاره واحدهای مسکونی کوچک متراژ و میان متراژ نیز چنین مواردی قابل‌مشاهده است. اما بر طبق تحقیقات میدانی انجام‌شده فراوانی تعدیل قیمت و تسهیل شرایط اجاره مسکن مثل گرفتن بیشترین مبلغ در قالب رهن، بیشتر در آپارتمان‌های بزرگ متراژ دیده می‌شود و این آپارتمان‌ها عموماً در مناطق گران‌قیمت از پایتخت قرار دارند.

اجاره مسکن
اجاره مسکن

فعالان بازار مسکن معتقدند که طبق روال هرسال در روزهای آینده انعطاف بازار اجاره در میان واحدهای کوچک متراژ و میان متراژ نیز بیشتر خواهد شد و این مسئله در مناطق معمولی تهران نیز مشاهده می‌شود. با تمام این اوصاف با شروع سال تحصیلی جدید و تمایل دانشجویان برای اجاره واحدهای کوچک متراژ هنوز چنین واحدهای مسکونی دارای اجاره بهایی همچون تابستان هستند. با این احوالات آنچه مشخص است در مهرماه سال 96 عرضه کافی مسکن و عدم کمبود فایل اجاره منجر به این اتفاق شده است. باآنکه این روزها سودهای بانکی نیز کاهش‌یافته و عموماً تمایل مالکان به دریافت اجاره‌بهاست تا رهن کامل، اما بازهم در فایل‌های اجاره واحدهای با رهن کامل و شرایط قیمتی مناسب نیز یافت خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]