اسکانو
انواع روشویی

انواع روشویی سرویس بهداشتی در دکوراسیون داخلی

بی شک سرویس بهداشتی یکی از مهمترین قسمت های هر خانه ای بشمار می رود، دقیقا همین سرویس های بهداشتی هستند که بیشتر افراد آن را از یاد برده و تصور می کنند دکور کردن سرویس بهداشتی کاری با اهمیت نیست.

 سرویس‌های بهداشتی نیز مانند هر فضای دیگری نباید ظاهری کسل‌کننده داشته باشند، شما در طول روز بارها از سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌کنید، یک سرویس بهداشتی تاریک با وسایلی کهنه تنها قسمتی فراموش‌شده از یک‌خانه است که می‌تواند حس بدی را به افراد منتقل کند.

روشویی‌های سرویس بهداشتی می‌توانند در انواع مختلفی تهیه شوند، برای ساخت این روشویی‌ها از متریال و طرح‌های متفاوتی همچون چوب، شیشه، سرامیک و … می‌توان استفاده کرد.

 برخی از روشویی‌ها کاملاً مدرن بوده و با سبک و سیاق زندگی‌های امروزی همگام شده‌اند، برخی دیگر نیز در عین زیبایی و ظرافت دارای طراحی کاملاً سنتی بوده و در آن‌ها از نقش و نگارهای سنتی استفاده‌شده است.

 حوضچه‌های روشویی می‌توانند در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی انتخاب شوند اما می‌توان کمی عمیق‌تر به این مسئله پرداخت و با انتخاب متریالی دوستدار محیط‌زیست طرح‌های غافلگیرانه‌ای را پیاده‌سازی کرد که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب کند.

برای فضاهای کوچک می‌توان از مدل‌هایی استفاده کرد که روشویی با بخش سرویس فرنگی تجمیع شده باشد؛ به این شکل با یک طراحی خلاقانه می‌توان از بیشترین فضای موجود استفاده کرد.

یادتان باشد سرویس بهداشتی دقیقاً فضایی جداگانه از دیگر فضاهای موجود در یک‌خانه بشمار می‌رود که می‌توان فارغ از سبک و سیاق دکوراسیون در قسمت‌های دیگر دکوری متفاوت را در آن اجرا کرد، این دکور تا حد بسیار زیادی تحت تأثیر روشویی است که انتخاب می‌کنید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]