اسکانو
انواع کف‌پوش

انواع کف‌پوش سرامیک، موزائیک و پارکت را به‌سادگی تمیز کنید!

عموماً همه ما برای پاک‌سازی کف‌پوش‌ها به همان طی و آب بسنده می‌کنیم، اما درواقع راه‌های دیگری نیز وجود دارد که به‌سادگی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و در سریع‌ترین زمان ممکن سطوحی پاک در اختیار داشت. قبل از هر کاری فراموش نکنید در جلوی درب ورودی خانه خود از پادری استفاده کنید، این پادری‌ها شاید عناصر ساده‌ای به چشم بیایند اما در واقعیت قادرند جلوی ورود سنگریزه، خاک و آلودگی را به داخل تا حدود زیادی بگیرند. دومین نکته‌ای که بهتر است آن را رعایت کنید، تمیز کردن هرروزه کف‌پوش‌های داخل خانه است. کف‌پوش‌ها تا زمانی زیبایند و می‌توانند به زیباتر شدن دکوراسیون شما کمک کنند که کاملاً تمیز و برق افتاده باشند، ازاین‌رو هرروز باید کف‌پوش‌ها را جاروبرقی زده و اجازه ندهید گردوخاک هفته‌ها بر روی آن‌ها بمانند، یادتان باشد برای جارو کشیدن بر روی سرامیک و انواع کف‌پوش حتماً قسمت مویی جاروبرقی را بازکنید تا از ایجاد خط و خش بر روی کف‌پوش‌ها جلوگیری کنید.

تمیز کردن کف‌پوش‌های سرامیک و موازی یک

کف‌پوش‌های سرامیک و موزائیک در اغلب خانه‌ها استفاده می‌شوند، یادتان باشد قبل از هر تمیزکاری باید اول به‌خوبی زمین را جاروبرقی بکشید و تمامی مواد اضافی را از روی سطوح کف‌پوش پاک‌کنید. پاک‌سازی کف‌پوش‌های سرامیک و موازییک نیز ساده بوده و برای پاک‌سازی لکه‌های قدیمی و ماندگار بر روی آن‌ها می‌توانید از محلول ۱/۴ لیوان جوش‌شیرین، ۱/۲ لیوان سرکه و ۱ لیوان آمونیاک در یک سطل آب گرم استفاده کنید. پس از پایان شستشو به‌خوبی زمین را خشک‌کنید و اگر فکر می‌کنید باقیمانده‌ای از مواد وجود دارد با جاروبرقی یک‌بار دیگر کف‌پوش را تمیز کنید.

تمیز کردن کف‌پوش‌های پارکت

کف‌پوش‌های پارکت، نباید با آب تماس داشته باشند، بنابراین به‌جای خسته کردن خود و صدمه زدن به آن‌ها، یک واکس و روغن مخصوص پارکت تهیه‌کرده و به‌خوبی کف‌پوش خود را برق بی اندازید. برای اینکه مطمئن شوید تا سطح پارکت شما به‌خوبی پاک‌شده است، قطره‌ای آب بر روی قسمتی بریزید و اجازه دهید تا خشک شود، اگر دایره یا لکه سفیدی ایجاد شد، مطمئن باشید که این قسمت و سایر قسمت‌ها کاملاً تمیز است؛ در آخر از طی‌های مخصوص پارکت استفاده کرده و بر روی تمامی قسمت‌ها بکشید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]