اسکانو
دکوراسیون بنفش

ایده‌ای جالب برای داشتن یک دکوراسیون بنفش

در مطالب گذشته در مورد رنگ بنفش و معجزه‌های آن در دکوراسیون داخلی برای شما صحبت‌های فراوانی کرده‌ایم؛ رنگ بنفش از خاصیتی برخوردار است که در دیگر رنگ‌ها کمتر مشاهده می‌شود. به گفته کارشناسان این رنگ آثار ترس و شوک‌های روحی را از بین برده و جلوه‌ای بسیار جذاب و هنری به محیط خواهد بخشید.

از رنگ بنفش طیف‌های متفاوتی وجود دارد که برای کار کردن آن در یک دکوراسیون می‌توانید از طیف‌های مختلف استفاده کرده و زیبایی وصف‌ناپذیری را در دکوراسیون داخلی به وجود آورید.

 اما همان‌طور که می‌دانید بهتر است رنگ‌های شاد و جذاب را به‌صورت غالب در محیط استفاده نکرده و در کنار آن‌ها از رنگ‌های خنثی نیز بهره ببرید.

 رنگ بنفش از ترکیب دورنگ آبی و قرمز پدید آمده و به‌عنوان یکرنگ گرم و سرد شناخته می‌شود، بنابراین یکی از دلایلی که باعث شده بنفش با اکثر رنگ‌ها چه گرم و چه سرد هماهنگی زیادی از خود نشان بدهد همین موضوع است.

در مطلب امروز نمونه‌ای از یک‌خانه کوچک ۷۰ متری برای شما آماده کرده‌ایم که با استفاده از تناژهای مختلف از رنگ بنفش در کنار رنگ‌های خنثی دیگر منجر به ایجاد یک دکوراسیون رنگی جذاب شده است.

 استفاده از رنگ کرم- طوسی که یکرنگ خنثی بوده تعادل بصری ایجاد کرده و از غالب بودن رنگ بنفش در محیط کاسته است؛ به‌علاوه اینکه استفاده از عناصر چوبی زیاد در دکوراسیون منجر به آن شده تا حس گرما و صمیمت بیشتری به محیط وارد شود.

پرده‌هایی بارنگ بنفش روشن به همراه گل‌های صورتی روی میز و بالش‌های مبلمان از رنگ بنفش تعادل رنگی را ایجاد کرده که چشم در اثر دیدن مداوم آن‌ها دچار خستگی نخواهد شد.

 تمامی این ترکیبات رنگی در جای‌جای مختلف خانه استفاده‌شده و منجر به هماهنگی بسیاری در قسمت‌های مختلف آن شده است. استفاده از دیوار پوش‌های براق و بنفش مابین فضای دو کابینت بالایی و پایینی به همراه لامپ‌های تزیینی بنفش منجر به ایجاد آشپزخانه‌ای لوکس و درعین‌حال زیبا شده که به هماهنگی بسیار زیاد محیط داخلی آشپزخانه با دکوراسیون دیگر قسمت‌های خانه کمک شایانی کرده است.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.