اسکانو

بازار آرام اجاره‌بها در روزهای آخر سال و جدول قیمت اجاره‌بها در تهران

در این روزهای آخر سال، بازار اجاره‌بها در تهران ساعات آرامی را سپری کرده و بر طبق گفته‌ رئیس اتحادیه املاک، نرخ افزایش اجاره‌بها در این روزها کمتر از 8 درصد است. این مسئله به دلیل کاهش تعداد جابه‌جایی‌ها در زمستان رخ‌داده و معاملات در بخش اجاره چه در تعداد و چه در قیمت کاهش نسبی داشته است.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک بیان کرده، در فصل پاییز اجاره‌بها متناسب با نرخ تورم به نسبت مدت‌زمانی مشابه با سال گذشته افزایش داشته، اما در دی‌ماه و بهمن‌ماه تقریباً ثباتی نسبی در اجاره‌بها به وجود آمد. حسام عقبایی همچنین اعلام کرد که با توجه به‌پیش بینی‌ها بازار مسکن در سال جدید رونق خواهد داشت و امیدوار هستیم که اجاره‌بها متناسب باقیمت مسکن بالا رود و اگر قیمت مسکن بالا نرفت قیمت اجاره هم افزایش پیدا نکند.

اجاره‌بها در تهران

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]