اسکانو

[:en]بانک مسکن سقف تسهیلات خرید مسکن را سه برابر کرد[:de]

بانک مسکن سقف تسهیلات خرید مسکن را سه برابر کرد

[:]

طبق گزارشات اعلام شده، تسهیلات مسکن در تهران تا سقف ۶۰۰ میلیون ریال و در شهرهای بزرگ و مراکز استانها و همچنین شهر های کوچک به ترتیب تا ۵۰۰ و ۴۰۰ میلیون ریال به متقاضیان این نوع از تسهیلات پرداخت خواهد شد. گفتنی است که این مبلغ تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در قالب تسهیلات جعاله نیز قابل افزایش می باشد. تسهیلات مسکن تنها به تسهیلات بدون سپرده محدود نمی شود و بر طبق اخبار منتشر شده، از محل صندوق پس انداز مسکن یکم در تهران ۸۰۰ میلیون ریال، و در مراکز استانها و همچنین شهر های کوچک به ترتیب ۶۰۰ و یا ۴۰۰ میلیون ریال به سپرده گذاران این صندوق، تسهیلات پرداخت خواهد شد.

تفاوت این دو نوع از تسهیلات اینگونه است که در صندوق یکم، سودی هشت درصدی در بافت های فرسوده و ۹.۵ درصدی در سایر مناطق شهری در نظر گرفته شده، و این در حالیست که برای نوع اول تسهیلات از محل اوراق، سودی ۱۷.۵ درصدی تعیین شده که برای استفاده از آن نیازی به انتظار زمانی و سپرده گذاری وجود ندارد. لازم به ذکر است که صندوق پس انداز یکم فقط برای متقاضیانی می باشد که خانه اولی هستند، اما تمامی کسانی که متقاضی برای خرید مسکن می باشند، قادر هستند تسهیلات از محل اوراق را بدون معطلی از شعب بانک مسکن در سراسر کشور خریداری کنند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]