اسکانو

[:en]خرید خانه در تهران با ۴۰۰ میلیون تومان[:de]

خرید خانه در تهران با ۴۰۰ میلیون تومان

[:]

با افزایش تسهیلات خرید مسکن در تهران بسیاری از مشتریان بازار رهن و اجاره تهران در پی خرید خانه در تهران برآمده اند. د راین راستا افرادی که بودجه ای تا ۴۰۰ میلیون تومان داشته باشند از قدرت خرید قابل قبولی برخوردار خواهند بود.

در اکثر مناطق تهران گزینه های متناسب برای خرید خانه در تهران با این بودجه موجود است. در مناطق دارای مطلوبیت و محبوبیت بیشتر که قیمت هر مترمربع بالاتر است، سن بنا با این بودجه بیشتر و یا متراژ ملک کاهش میابد. بررسی فایل های فروش در هفته های اخیر نشان میدهد که با این بودجه یعنی تا ۴۰۰ میلیون تومان، خانه های نوساز بسیاری در مناطق مختلف تهران وجود دارد. به عنوان مثال در منطقه شمس‌آباد، بلوار بیژن واحد نوساز ۷۰ متری، تک واحدی، با انباری و آسانسور و دو خوابه، متری ۵میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.   در منطقه ستاری، خیابان زیتون به مساحت ۶۷ متر مربع و فول امکانات در یک ساختمان پنج طبقه ۶ واحدی با واحد مذکور هم قیمت است؛ اما سن این بنا ۸سال است. همچنین واحد ۶۵ متری نوساز واقع در دارآباد، روبه‌روی بیمارستان مسیح دانشوری متری ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است که با توجه به مطلوبیت بالای منطقه یک‌ درمیان خریداران، گزینه ایده‌آلی به نظر می‌رسد. اما به گفته مشاوران املاک بسیاری از خریداران به طور سنتی آپارتمان‌های کم‌واحد را ترجیح می‌دهند و واحد مذکور واقع در ساختمان ۶طبقه چهار واحدی، فاقد این ویژگی است.

برای مشاهده فایل های تا ۴۰۰ میلیون تومان در اسکانو کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]