اسکانو
دکوراسیون ورودی خانه

با چند ترفند ساده، دکوراسیون ورودی خانه خود را به بهترین شیوه تغییر دهید

ورودی خانه شما اولین جاییست که در چشم افراد خانواده و مهمانان خودنمایی می کند، اولین جایی که در ایجاد احساسات مختلف در افراد در بدو ورود نقش اساسی دارد. از این رو مطلب امروز برای دکوراسیون ورودی خانه را به ارائه چند راهکار ساده در دکور فضای ورودی اختصاص داده ایم، با ما همراه باشید.

اولین قدم، ورودی خانه خود را مرتب نگهدارید

دکوراسیون ورودی خانه

همیشه و در هر شرایطی ورودی خانه خود را مرتب نگهدارید، تا مهمانان و افراد خانه از همان دقایق اولیه حضور در خانه احساس آرامش را دریافت کنند، در غیر اینصورت آشفتگی و بر هم ریختگی فضای ورودی می تواند اولین دلیل در ایجاد حس آشفتگی افراد خانه باشد. برای اینکار از جاکفشی و کمد های مخصوص کفش و لباس و یا طبقات استفاده کنید. از یک آینه قدی بر روی یکی از دیوارها استفاده کنید، و یا کمدهای کفش و لباسی تهیه کنید که دارای آینه هستند، این آینه برای مرتب کردن سر و وضع شما در هنگام خروج کمک بسیاری می کند.

در فصول سرد برای نظم بیشتر از یک سطل زیبا در گوشه ای از فضای ورودی استفاده کرده و چتر های خود را به زیبایی داخل آنها قرار دهید. اگر هم فضای ورودیتان بزرگ است حتما از یک نشیمن در گوشه ای برای پوشیدن و یا خارج کردن کفش هایتان استفاده کنید. یادتان باشد فضای ورودی حتما خوشبو نگه داشته شود، اینکار در دید افراد و مهمانان از خانه شما تاثیر بسازیی دارد، از این رو می توانید از انواع شمع های معطر و خوشبو کننده های موجود داخل بازار و گل های زیبا و معطر استفاده کنید.

دومین قدم، نورپردازی مناسب برای فضای ورودی

بهتر است نور پردازی فضای ورودی ملایم تر از دیگر نقاط دیگر خانه باشد تا به این واسطه حس صمیمت بیشتری به فضای شما بدهد. از نورهای سقفی و سرتاسری ملایم نیز برای اینکار می توانید بهره بگیرید.

قدم سوم، تزیین دیوارها در فضای ورودی بزرگ

اگر فضای ورودی شما بزرگ است، می توانید بر روی دیوارها مطابق با رنگ آنها از وسایل تزیینی و یا تابلوهای کوچک و بزرگ استفاده کنید. آویزان کردن حلقه ای گل بر روی درب نیز می تواند جلوه ای بسیار زیبا به محیط داده و حس مناسبی را برای افراد در هنگام ورود به خانه ایجاد کند. همچنین برای آن دسته از ورودی ها که به عنوان راهروهای تنگ و تاریکی شناخته می شوند، می توان یک سمت از دیوار را با آینه کاری عمق بخشید، در این حالت راهروی شما بزرگ تر جلوه داده شده و زیبایی بسیار زیادی نیز پیدا خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.