اسکانو
چیدمان خانه

با چند ترفند ساده در چیدمان خانه سقف‌های بکوتاه را بلندتر نشان دهید

سقف های کوتاه حس خستگی را در افراد چند برابر می کنند، حسی سرشار از خفگی که همه ساکنان خانه را در بر خواهد گرفت! از این رو با چند ترفند ساده در چیدمان خانه میتوانید سقف خانه خود را بلندتر نشان دهید. .

  1. بهترین و اولین راه برای اینکه سقف شما بلند تر به نمایش گذاشته شود، استفاده از مبلمانی است که ارتفاع کوتاهتری دارند و به سطح زمین نزیک تر هستند.
  2. استفاده از آینه های بلند که از زمین تا سقف کشیده شده اند به دلیل انعکاس نور فضای شما و سقف را بلند تر به تصویر می کشند.
  3. پرده‌های بلند که دقیقه از سقف شروع‌شده و بر روی زمین قرار می‌گیرند در بلندتر نشان دادن سقف تأثیر بسزایی دارند.
  4. برای سقف‌های کوتاه استفاده از طرح‌های راه‌راه و عمودی یک ایده بسیار خوب است که می‌توانید از انواع کاغذدیواری و یا رنگ‌آمیزی راه‌راه و عمودی استفاده کنید و به این وسیله ارتفاع سقف خود را بیشتر از حد اصلی خود به نمایش بگذارید.
  5. رنگ‌آمیزی یکرنگ بین سقف و دیوارها می‌تواند حدومرز بین دیوار و سقف را حذف کرده و به بزرگ‌تر جلوه دادن ارتفاع سقف تا زمین کمک کند.
  6. نورپردازی یک اصل مهم در بزرگ‌تر جلوه دادن فضا و ارتفاع سقف است، ازاین‌رو از لوسترهای بلند استفاده نکنید. استفاده از لوسترهای سقفی که به سقف چسبیده می‌شوند و یا لامپ‌های نقطه‌ای و چسبیده به سقف می‌تواند در بزرگ‌تر جلوه دادن ارتفاع سقف کمک بیشتری به شما کند.
  7. استفاده از فرش‌های پررنگ و شاد به شما کمک می‌کند تا توجه به زمین منعکس‌شده و کوتاهی سقف به چشم بیننده نیاید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]