اسکانو

[:en]با ۱۵۰ میلیون کجای تهران می توان خانه خرید؟[:de]

با ۱۵۰ میلیون کجای تهران می توان خانه خرید؟

[:]
[:en]

با توجه به بالا رفتن قیمت مسکن در سالهای اخیر توان خرید مسکن بسیاری از افراد کاهش پیدا کرده است بنابرایت تقاضا برای خرید خانه ارزان در تهران افزایش یافته   است . سوالهایی از قبیل اینکه با چقدر سرمایه میتوان یک خانه در تهران خرید ؟  یا با 150 میلیون تومان در کجای تهران میتوان خانه خرید ؟ و کدام محله های  تهران  قیمت مناسبتری دارند را میتوان با بررسی معاملات انجام شده به راحتی پاسخ داد. اگر تمایل دارید تا آگهی های فروش خانه های ارزان تهران را مشاهده کنید بر روی لینک کلیک کنید.

خرید خانه ارزان در تهران

[:de]

مشاهده جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمانها در مناطق مختلف شهری تهران پاسخ مناسبی برای سوال با ۱۵۰ میلیون کجای تهران می توان خانه خرید؟ خواهد بود . در ضمن این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور است.

%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86

[:]

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]