اسکانو
فایل‌های فروش

با 4 راه‌حل ساده فایل‌های فروش بیشتری در اختیار داشته باشید

با تجار محلی خود ارتباط داشته باشید

برای در اختیار داشتن فایل‌های فروش ه روز با تجار و کیب و کارهای محله در ارتباط باشید. بیشتر کسانیکه درزمینهٔ تأمین تجهیزات و تعمیر خانه‌ها متخصص هستند می‌توانند کمک‌های بسیاری برای شما در خریدوفروش خانه بشمار بیایند. شاید کسی خانه‌اش را برای تعمیر به دست این افراد سپرده باشد، و پس‌ازآن قصد فروش ملکش را داشته باشد، ازاین‌رو قرار دادن برخی از قسمت‌های سایتتان در این فروشگاه‌ها به نفع شما خواهد بود.

اطلاعات به‌روز داشته باشید

اطلاعات کامل و به‌روز شرکت‌های وابسته به حوزه املاکی که قصد ورود و خروج به محله شمارا دارند به دست آورید. این کار به‌شدت منجر به تحول در خریدوفروش مسکن در آژانس املاک شما خواهد شد.

اعتماد مشتری را جلب کنید

بازار فروش مسکن موقعیت مناسبی برای بازاریابی در اختیار شما قرار خواهد داد و اطلاعاتی که شما در مطالبتان و در سایت املاکتان قرار می‌دهید می‌تواند منجر به اعتماد مشتریانتان شده و سپس آن‌هایی که مردد هستند را به حرکت وادارد. رضایت مشتریان را جلب کنید و با اعتمادی که به آن‌ها می‌دهید خود را مشاور املاکی کنید که در صدر مشاوران املاک دیگر قرار دارد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]