اسکانو

[:en]برنامه ریزی بلند مدت، لازمه بازار مسکن[:de]

برنامه ریزی بلند مدت، لازمه بازار مسکن

[:]

موید حسینی عضوکمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی، با بیان اینکه در حال حاضر بازار مسکن در رکود به سر می برد گفت: البته این رکود به خاطر شرایط فصلی نیز است چرا که در فصل زمستان خرید و فروش و جابه جایی مستاجران به ندرت صورت می گیرد.

این نماینده مجلس خوی گفت: سال هاست که شاهد رکود در بخش مسکن هستیم و تاکنون شاهد رونقی که بتواند وضعیت نابسامان بازار مسکن را نجات دهد نبوده ایم.

وی تصریح کرد: اگر تدبیر درستی برای بخش مسکن اندیشیده نشود این بخش همچنان به یک معضل بزرگ برای متولیان این امر باقی خواهد ماند.

وی در پایان گفت: مشکلات مسکن در مدت زمان کوتاه بر طرف نمی شود اما با ارائه یک برنامه درست و اراده لازم به مرور زمان رکود در این بخش از بین خواهد رفت.

منبع: باشگاه خبر نگاران جوان.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]