اسکانو

[:en]برای یک واحد ۶۰ متری در تهران چه مبلغی به عنوان اجاره لازم است؟[:de]

برای یک واحد ۶۰ متری در تهران چه مبلغی به عنوان اجاره لازم است؟

[:]
[:en]

این روزها به دلیل شرایط اقتصادی موجود، افراد قدرت خرید مسکن را ندارند و بازار رهن و اجاره مسکن همچنان داغ می باشد. میزان اجاره با توجه به منطقه و میزان رهن محاسبه می شود. برخی کارشناسان مسکن اخیرا بر این نظر توافق داشته اند که، به دلیل کاهش نرخ سود های بانکی، صاحب خانه ها علاقمند به گرفتن اجاره خانه از مستاجر هستند، اما بررسی ها نشانگر آن است که بازار رهن و یا ودیعه همچنان به گرمی گذشته پا برجاست. با توجه به علاقمندی صاحب خانه ها برای دریافت مبالغی به عنوان ودیعه در حال حاضر برای اجاره یک واحد ۶۰ تا ۸۰ متری باید مبلغی مابین ۱۵۰ تا یک میلیون و سیصد هزار تومان پرداخت کرد.

[:de]

این روزها به دلیل شرایط اقتصادی موجود، افراد قدرت خرید مسکن را ندارند و بازار رهن و اجاره مسکن همچنان داغ می باشد.

میزان اجاره با توجه به منطقه و میزان رهن محاسبه می شود. برخی کارشناسان مسکن اخیرا بر این نظر توافق داشته اند که، به دلیل کاهش نرخ سود های بانکی، صاحب خانه ها علاقمند به گرفتن اجاره خانه از مستاجر هستند، اما بررسی ها نشانگر آن است که بازار رهن و یا ودیعه همچنان به گرمی گذشته پا برجاست. با توجه به علاقمندی صاحب خانه ها برای دریافت مبالغی به عنوان ودیعه در حال حاضر برای اجاره یک واحد ۶۰ تا ۸۰ متری باید مبلغی مابین ۱۵۰ تا یک میلیون و سیصد هزار تومان پرداخت کرد.

[:]

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]