اسکانو
رنگ اتاق کار

بهترین رنگ اتاق کار چه رنگی است؟

رنگ اتاق کار یکی از آن دسته مواردی است که شاید خیلی به آن اهمیت ندهیم، اما اگر شما هم در محیط کار خود با کامپیوتر سروکار داشته باشید و بارها و بارها به دلیل نور مانیتور دچار چشم‌درد شده باشید، پس رنگ اتاق کارتان بیش‌ازپیش در ذهنتان اهمیت پیدا خواهد کرد.

بر طبق گفته پژوهشگران کسانیکه در اتاق کار خود به مدت طولانی با مانیتور و کامپیوتر سروکار دارند بهتر است از رنگ سبز در دکوراسیون بیشتر بهره بگیرند، چراکه این رنگ قابلیت مطالعه را افزایش داده و در کنار نور زننده مانیتور در چشم تعادل ایجاد می‌کند.

همچنین رنگ سبز و آبی به‌تنهایی و یا در کنار هم نیز برای اتاق کار مناسب بوده و ترکیب این دورنگ موجب آرامش روانی فرد خواهد شد. این رنگ ترکیبی بیشتر مناسب برای افرادی است که در کار خود به دنبال خلاقیت و آفرینش هستند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]