اسکانو

ترفندهای طلایی دکوراسیون اتاق خواب بدون پنجره

گاها پیش می آید که برخی از اتاق خواب ها دارای پنجره نباشند، دکوراسیون اتاق خواب بدون پنجره به دلیل تاریکی بیش از حد و نداشتن نمایی زیبا از یک پنجره اکثرا دلگیر و خسته کننده می باشند. اما به لطف ترفند های دکوراسیون اکنون قادرید بدون اینکه اتاق خواب خود را تبدیل به یک انباری تنگ و تاریک کنید، فضایی پویا، سرزنده و با نشاط از آن درست کنید.

استفاده از پنجره و تاقچه های مجازی در اتاق خواب های بدون پنجره

دکوراسیون اتاق خواب

پنجره های مجازی در طرح های مختلفی در بازار موجود هستند، و اولین و بهترین ایده برای داشتن حس پنجره در یک اتاق همین پنجره های مجازی هستند، این کار به نوبه خود فضای شما را دلباز و گسترده تر به نمایش می کشد و به واسطه آن تغییری بزرگ و زیبا در دکوراسیون ایجاد خواهید کرد.

استفاده از پرده در دکوراسیون اتاق خواب های بدون پنجره

حتی اگر اتاق خواب شما دارای پنجره نیست از پرده در قسمتی از اتاق که علاقه دارید استفاده کنید، و بر روی آن از نور پردازی های مختلف بهره گرفته تا حس داشتن پنجره را به اتاق شما بدهد. برای اینکار حتی می توانید از انواع پرده های طرح دار استفاده کنید و با استفاده از نورپردازی های زیبا و ماهرانه عمقی جالب به آن بدهید.

استفاده از درب های شیشه ای برای اتاق خواب های بدون پنجره

در اتاق خواب خود از درب های شیشه ای و بزرگ استفاده کنید، اینکار فضای شما را دلباتر به تصویر کشیده و کمک می کند از نور طبیعی در دیگر نقاط منزل خود نیز بهره بگیرید. حتی اگر تمایلی به داشتن درب های تماما شیشه ای نداشتید، می توانید از پنجره های کوچک در بالای درب خود استفاده کنید و به این شکل بخش کوچکی از نور طبیعی فضاهای دیگر را به اتاق خود بکشانید.

استفاده از نورپردازی های سقفی و نقطه ای در اتاق خواب های بدون پنجره

اتاق خواب های بدون پنجره از نور طبیعی بهره ای نمی برند، پس نور مورد نیاز آنها باید از انواع نور مصنوعی تامین شود، به همین منظور می توانید از لامپ های نئونی و سرتاسری در سقف استفاده کنید، و نوری متعادل به تمام قسمت های فضای خود بدهید. اگر تمایلی به نور پردازی های سرتاسری نداشتید می توانید از نور پردازی های نقطه ای بهره بگیرید، و منابع نوری زیبا را در جای جای اتاق خواب خود استفاده کنید.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]