اسکانو

[:en]ترفند خانه داری برای پاک سازی اجاق گاز و فر از مواد سوخته[:de]

ترفند خانه داری برای پاک سازی اجاق گاز و فر از مواد سوخته

[:]

تا به حال به این فکر کرده اید که شاید بهتر باشد به جای استفاده از مواد شیمیایی برای پاک کردن اجاق گاز و یا فر از موادی استفاده کنید که هم ارزان قیمت باشند و هم همیشه در دسترس؟؟ ما ترفندی را برای شما معرفی می کنیم که با استفاده از وسایل و موادی که در خانه دارید بتوانید یک ماده شوینده و بی ضرر برای سلامتی و پاک کردن اجاق گاز و فر از مواد سوخته بسازید. در ادامه همراه ما باشید.

پوست مرکبات را دور نریزید

پوست میوه هایی مانند لیمو و نارنگی و یا پرتقال را دور نریزید، در این روزهای سرد که مصرف این نوع از میوه ها در بین افراد خانوار بالاست، با استفاده از ته مانده پوست این میوه ها قادر خواهید بود به راحتی یک ماده شوینده غیر شیمیایی و در عین حال خوشبو بسازید. به این منظور پوست میوه ها را جمع کرده داخل ظرفی شیشه ای بریزید؛ پس از آن اگر تمایل داشتید که ماده شوینده دارای عطر بهتری باشد، می توانید کمی رزماری هم در داخل ظرف شیشه ای بیندازید، پس از آن بر روی مواد داخل ظرف سرکه سفید ریخته و درب ظرف را ببندید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]