اسکانو
تمیز کردن شیشه

ترفند های خانه‌داری برای تمیز کردن شیشه‌های دهانه باریک

همیشه تمیز کزدن شیشه ای و کریستال که دارای دهانه باریک هستند، و دست به راحتی به داخل آنها دسترسی ندارد باعث عذاب بوده و در بسیاری موارد شاید همین امر باعث شود که تمایلی به استفاده از این نوع ظروف زیبا نداشته باشیم. اما روش تمیز کردن شیشه های دهانه باریک کار بسیار ساده است، با استفاده از دو آهنربا، اسکاچ و کمی مایع ظرفشویی قادر به این کار خواهید بود.

تمیز کردن شیشه

 به این منظور اسکاچی ابری انتخاب کرده و آن را از وسط به دو نیم تقسیم کنید، پس از آن دو تکه آهنربا را به وسیله ایجاد شکاف در هر دو تکه از اسکاچ و کمی چسب به نزدیکترین قسمت از سطح اسکاچ بچسبانید، و پس از خشک شدن یکی از آنها را به داخل ظرف بیاندازید، تکه دیگر را از بیرون به سمت آن گرفته و سپس از نتیجه کار شگفت زده شوید!

تمیز کزدن شیشه

با تکان دادن اسکاچ بیرونی، اسکاچ داخلی نیز حرکت  کرده و به سادگی داخل ظرف شما پاک خواهد شد. پس از آن اسکاچ داخلی را با استفاده از یک شی نوک تیز خارج کرده و ظرف را با آب فراوان بشویید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]