اسکانو
بهترین زمان خرید مسکن

ثبات نسبی قیمت ملک و بهترین زمان خرید مسکن و سرمایه گذاری در بازار مسکن

 با تو جه به صحبته ای اخیر رییس اتحادیه مشاوران املاک میتوان گفت بهترین زمان خرید مسکن فرا رسیده است. رییس اتحادیه مشاوران املاک بیان کرد، از ابتدای سال جاری میزان معاملات انجام شده در بازار مسکن با کاهش مواجه بوده است، و این کاهش در آذر و دی ماه سال  جاری نسبت به همین زمان در سال گذشته دارای 50 درصد کاهش بوده است. وی ادامه داد در دی ماه حدود 57 هزار و 594  و در آذر ماه حدود 44 هزار و 42 معامله مسکن انجام شده است، که در ماه های قبل از آذر ماه نیز هر ماه در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته حدود 50 درصد کاهش معاملات مسکن داشته ایم.

به گفته عقبایی در تهران در حدود هشت ماه اول سال میزان معاملات انجام شده در بازار مسکن افزایش داشته که این افزایش در آذر و دی ماه حدود 10 درصد با کاهش مواجه شده است. به گفته عقبایی از سال 92 تا به امروز قیمت مسکن دارای افزایش چشمگیر نبوده اما در تهران و آپارتمان های لوکس چیزی در حدود 1 میلیون تومان در هر متر مربع افزایش قیمت داشته ایم. به گفته رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور در شهرهای بزرگ قیمت مسکن به ثبات نسبی رسیده و هم اکنون بهترین زمان خرید مسکن و سرمایه گذاری در این بازار رسیده است.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]