اسکانو
خانه‌ی شیشه‌ای

خانه‌ی شیشه‌ای و منحصر به فرد در شهر میلان ایتالیا

تصور کنید خانه ای لوکس، زیبا و شیشه ای در دل طبیعت، با دیوارها و سقفی شیشه ای که به واسطه آن حتی کوچکترین زیبایی از طبیعت نیز از چشمانتان دور نماند! یکی از طراحان ایتالیایی به نام کارلو سانتام بروجیو چندی پیش خانه ای طراحی کرد که باعث شگفتی بسیاری از طراحان ساختمانی شد.

 این خانه تماما از شیشه ساخته شده و در واقع هیچ بخشی از این مکعب آبی رنگ پنهان نیست، البته جالب است بدانید شیشه های بکار رفته در آن در هر قسمتی از ضخامت متفاوتی بهره می برند. این خانه بر روی سطحی کم از آب سوار شده و به عنوان یک خانه برفی شناخته می شود، به این طریق مخصوص اسکی باز ها بوده و حس شناور بودن در آب را به ساکنین خود القا می کند.

خانه‌ی شیشه‌ای

جالب است بدانید برخی از مبلمان و وسایل قرار گرفته در این خانه شیشه ای منحصر به فرد نیز از جنس شیشه شفاف بوده و مختص برای این خانه طراحی و ساخته شده اند و فقط وسایل راحتی مانند تخت خواب هنوز همان ساختار قبلی خود را حفظ کرده‌اند که به این ترتیب کلکسیونی از وسایل منحصر بفرد و لوکس در یک خانه شیشه ای بوجود آمده است. خانه مفهومی شیشه‌ ای با قیمت چهار هزار پوند بر متر مربع از سه اتاق خواب بهره گرفته و هزینه کلی آن در حدود 400 هزار پوند خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]