اسکانو

خبری خوش، بازار مسکن با شوک قیمتی رو به رو نخواهد شد

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که در سه سال گذشته قیمت در بازار مسکن با حفظ ثباتی نسبی رو به رو بوده و نهادهای مربوطه نیز تلاش خود را کرده اند که در آینده نیز قیمت مسکن در بازار با شوک روبرو نشود.

%d8%ae%d8%a8%d8%b1%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%b4%d8%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%b3%da%a9%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%b4%d9%88%da%a9-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa%db%8c-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد وضعیت قیمتی بخش مسکن اعلام کرد، که تسهیلات ارائه شده از سوی بانک مسکن در راستای تقویت بخش مسکن در ۷ ماه گذشته از سال جاری به نسبت همین مدت زمان در سال گذشته دارای افزایش قابل توجه و ۱۰۸ درصدی بوده است. این مقام مسئول همچنین اعلام کرد که تمامی سیاست ها در بخش مسکن و توجه به مسئله استفاده از پس انداز برای خانه دار شدن مردم می باشد؛ و نهادهای مربوطه تمام تلاش خود را برای حفظ ثبات نسبی قیمت مسکن در آینده نیز خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.