اسکانو

[:en]خرید خانه نقلی در جنوب تهران با قیمت زیر صد میلیون تومان[:de]

خرید خانه نقلی در جنوب تهران با قیمت زیر صد میلیون تومان

[:]

در هشت ماهه گذشته در سال جاری تا آبان ماه، قیمت هر متر مربع از آپارتمان های مسکونی در تهران رقمی برابر با چهار میلیون و 375 هزار تومان به ثبت رسیده است، و این در حالیست که نسبت به سال قبل معادل 4.4 درصد افزایش داشته است.

در بین معاملات انجام شده بیشترین سهم از تعداد معاملات، در دامنه قیمتی  3 الی 3.5 میلیون تومان در هر متر مربع بوده و دارای سهمی برابر با 12.6 درصد می باشد. در این بین دامنه های قیمتی 2.5 تا 3 میلیون تومان با سهم 12.3 درصد و 3.5 تا چهار میلیون تومان با سهم 10.8 درصد در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. اطلاعات بدست آمده نشانگر آن است که بیشترین معاملات انجام شده بر اساس زیر بنا در آبان ماه به املاکی با زیر بنای 60 تا 70 مترمربع و معادل 15.2 درصد اختصاص دارد، و  واحدهای مسکونی دارای زیربنای 50 تا 60 و 70 تا 80 متر مربع به ترتیب با سهم های 14.4 و 13.4 درصدی در رتبه های بعدی قرار دارند.

خرید خانه های نقلی در جنوب تهران با قیمت زیر صد میلیون تومان

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]