اسکانو
درب‌های مخفی

درهای مخفی و ایده‌های استفاده از این نوع درها در خانه

درهای مخفی عموماً ایجاد می‌شوند تا برخی اتاق‌های خاص از دید مابقی افراد دور بمانند، از این طریق اتاق و راهی مخفی در مکان خود ایجاد کرده‌اید که دنج بوده ومناسب برای استراحت، مطالعه و یا حتی دفتر کار شما خواهد بود.

 درهای مخفی عموماً به‌گونه‌ای ساخته می‌شوند که کمترین میزان ایجاد جلب‌توجه در افراد را داشته باشند. عموماً این نوع از درها در ظاهر به شکل یک کتابخانه و یا یک کمد طراحی می‌شوند و باظرافت خاصی بر روی چهارچوب اصلی قرار می‌گیرند.

برخی از این نوع درها درواقع جداکننده‌های بزرگی از فضا هستند و برای مکان‌های بزرگ مورداستفاده قرار می‌گیرند. این نوع از درها می‌توانند به‌صورت ریلی طراحی‌شده و یا به‌صورت درهای معمولی و بازشو طراحی شوند.

 اتاقک انباری قرارگرفته در خانه، انباری آشپزخانه، اتاق کار، اتاق لباس، اتاق‌هایی که در آن‌ها مدارک و اشیای قیمتی نگه می‌دارید، اتاق‌خواب شخصی و … و خیلی دیگر از قسمت‌های مخفی منازل شما می‌توانند توسط درهای مخفی از دید دیگران دور و در امان باقی بمانند!

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]