اسکانو
کوه گل

دریاچه کوه گل، منطقه‌ای مناسب برای گذراندن تعطیلات نوروزی

دریاچه کوه گل در استان کهگیلویه و بویراحمد و در شمال شرقی شهر توریستی سی سخت در دهانه انبری گردنه مشهور بیژن و تپه‌های کوه گل قرارگرفته است. این دریاچه یکی از زیباترین نواحی این استان است که در فصل بهار و تابستان میزبانی برای انواع گل‌های شقایق و گیاهان وحشی و همچنین آویشن خوش عطر کوهستان است. این دریاچه زیبا در فصل تابستان محلی برای تجمع پرندگان مهاجر بوده و زیبایی بسیار زیادی برای این منطقه ایجاد کرده است.

منطقه زیبای مذکور، از سه مجموعه شامل دریاچه کوه گل، دشت‌های لاله‌های واژگون و آبشار زیبای تنگ نمک تشکیل‌شده و از آب و هوایی خوش و نمایی بسیار زیبا بهره گرفته است. یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری این منطق وجود منطقه‌ای حفاظت‌شده بانام دنا است که چشم‌اندازی بسیار طبیعی و زیبا به این منطقه افزوده است. این ناحیه یکی از مهم‌ترین مراکز توریستی کشور بوده و هرساله میزبان مهمانان بسیار زیادی از سراسر کشور است. به دلیل راحتی مسافران در سال‌های اخیر، میراث فرهنگی اقدام به سکو سازی کرده و مراکز پزشکی نیز در این منطقه ساخته‌شده است.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]