اسکانو
فروش ملک

دلایلی که باعث می شود تا فروش ملک خود را به مشاوران املاک بسپارید

آژانس های املاک ساخته شده اند تا توسط افرادی متخصص در امور املاک و محله های شهری بتوانند با انجام کلیه عملیات اداری و دفتری ملک شما را به قیمت بازار و در سریعترین زمان ممکن بفروشند. حال چند نکته را برای شما به خوبی بررسی می کنیم که حتما در انتها شما نیز به این نتیجه می رسید که کار فروش ملک خود را به آژانس های املاک بسپارید.

یافتن مشتری از طریق اینترنت

از طریق برخی اپلیکیشن ها و وبسایت هایی همانند eskano.com با توجه به نوع ملک و بررسی قیمت های منطقه ای قادرید از تمام اطلاعات محله باخبر شوید. با استفاده از این نوع سایت های مشاوره املاک قادرید قیمت انواع مختلفی از مسکن های موجود در محله های دیگر را برآورد کرده و سپس به ملک خود قیمت بدهید. شما با استفاده از این نوع سایت ها قادر هستید به سادگی ملک خود را بدون درد سر در معرض دید دیگران قرار داده و در مدت زمانی کم ملک خود را بفروشید. حتی اگر ملکی در خارج از محل سکونت خود داشته باشید، به راحتی می توانید تنها با چند کلیک ساده ملک خود را برای افرادی که داخل شهرستان مذکور هستند به نمایش گذاشته و به راحتی بفروشید، با این کار در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده و بدون دردسر ملک را فروخته اید.

استفاده از آژانس های محلی و شبکه ای

یک راه دیگر که می توانید به سادگی و سرعت ملک خود را بفروشید، همان مراجعه به آژانس های املاک می باشد. به این واسطه بهتر است که به خوبی محله را شناخته و به نزدیکترین آژانس املاک محله خود بروید، ارزش اینکار به این است که آژانس محلی منطقه شما به خوبی محله را شناخته و از خیابان های مناسب و نامناسب، کیفیت ساختمان ها، آلودگی صوتی، مدارس خوب و … به طور خلاصه هر آنچه که در آن محله موجود است، آگاهی دارد. اگر هم ملکی در شهرستانی دارید، می توانید از روش شبکه ای استفاده کنید، به این منظور برخی از مشاوران املاک فایل های خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و می توانند از این طریق اطلاعات تماس با همتای خود در شهرستان مذکور را در اختیار شما قرار دهند.

فروش املاک خاص توسط مشاوران املاک

اگر دارای ملکی غیر معمول همچون زیرشیروانی یا یک کارگاه هنری، یک دوبلکس با تراسی بزرگ یا خانه ویلایی هستید، بهتر است بدانید که خود به تنهایی قادر به فروش آنها نخواهید بود و یا در انتها باید مدت زمان طولانی را صرف فروش کنید. از این رو باید به یک مشاور املاک حرفه ای مراجعه کرده و از آنها کمک بخواهید.

نیروی مذاکره مشاوران املاک با خریدار را نادیده نگیرید

اگر به صورت اینترنتی و از طریق وب سایتی همچون eskano.com اقدام به فروش ملک خود کنید، با استفاده از عکس های مناسب برای ویترین، نمایش اسلاید، ویدئو، نقشه منطقه جغرافیایی روی اینترنت مابقی افراد به سادگی می توانند ملک را دیده و در مدت زمانی بسیار کوتاهتر از آنچه تصور دارید ملک شما را بخرند. اگر هم به صورت حضوری تمایل به فروش ملک خود از طریق آژانس های املاک را داشته باشید، هیچ گاه نمی توانید قدرت مذاکره و قانع کردن مشتری را برای خرید ملک شما توسط مشاور املاک حرفه ای را نادیده بگیرید. مشاوران املاک با سابقه پس از گذر سال های بسیاری چم و خم های مذاکره و چگونگی فروش ملک و برخورد با مشتریان را آموخته اند، آنها به موقعیت بازار تسلط داشته و با استفاده از اطلاعات خود به سادگی می توانند روند فروش ملک شما را تسریع ببخشند.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]