اسکانو
دکوراسیون اتاق تلویزیون

دکوراسیون اتاق تلویزیون، استفاده از پانل های چوبی موجدار

همیشه برای قرار دادن میز تلویزیون و مکان صحیح این وسیله در دکوراسیون داخلی نظر های متفاوتی وجود دارد، خصوصا اگر خانه ای کوچک در اختیار داشته باشید، از محل قرارگیری تلویزیون گرفته تا وسایل دکوری که آیا می توان در این فضای کم در کنار میز تلویزیون قرار داد یا خیر تبدیل به یک معضل خواهد شد.

اما امروزه پانل های چوبی و موجداری وجود دارند که می توانند در اتاق نشمین بر روی یک دیوار پیاده سازی شوند، در دل خود جایگاهی برای قرارگیری تلویزیون داشته باشند و قفسه هایی برای قرار گیری لوازم دکوری… آنگاه خواهید دید که به سادگی و زیبایی هر چه تمام قادرید تا در یک دکوراسیون مدرن و زیبا تمام عناصری که می خواهید در کنار هم قرار بگیرند به سادگی جای دهید.

این پانل ها به دلیل رنگ و جنسی که از چوب دارند علاوه بر ایجاد دکوراسیونی مدرن، گرمایی خاص به فضا بخشیده و منحنی های نرمی که در آنها قرار گرفته با الهام گرفتن از طبیعت محیطی بسیار صمیمی برای خانه شما ایجاد خواهد کرد.

به علاوه اینکه ایده های این چنینی برای داشتن خانه ای با دکوراسیونی منحصر به فرد کاملا مناسب بوده و برای افرادی که تمایل به داشتن خانه ای متفاوت دارند بسیار مناسب است.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]