اسکانو
دکوراسیون بنفش

دکوراسیون بنفش و جادوی این رنگ در دکوراسیون داخلی

بنفش از دسته رنگ های بسیار شاد و آرامش بخشی است که استفاده از آن در دکوراسیون داخلی می تواند بسیار شگفت انگیز باشد، و قطعا چشمان هر بیننده ای را به خود جلب می کند. برای اینکه بنفش در دکوراسیون داخلی جلوه ای بیشتر و زیباتر داشته باشد، چه بهتر که این رنگ زیبا را در کنار رنگ های مکمل دیگر قرار دهیم؛ جالب است بدانید از ترکیب های رنگی متفاوت از بنفش نیز می توانید دکوراسیونی بسیار جذاب و خیره کننده ایجاد کنید، فقط کافیست انواع مختلف از رنگ های بنفش را با یکدیگر ترکیب کرده و در دکوراسیون منزل خود پیاده کنید.

ترکیب رنگ بنفش با رنگ خنثی سفید، زیبایی بی حد و حصر

دکوراسیون بنفش

قبلا هم برایتان گفته بودیم که سفید در کنار هر رنگی به سادگی ترکیب می شود، و در نتیجه کار فضایی بسیار آرامش بخش به وجود خواهد آمد. رنگ سفید به شدت در خود نمایی بنفش در دکوراسیون داخلی کمک می کند و ترکیب بسیار زیبایی برای فضای غذاخوری می باشد. استفاده از این رنگ خنثی تا حد بسیار زیادی به تعادل رنگی در محیط کمک می کند.

ترکیب رنگ بنفش با آبی، آرامشی وصف ناپذیر

دکوراسیون بنفش

هر ترکیبی از بنفش و آبی در کنار یکدیگر می تواند به زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون داخلی شما کمک کند. آبی رنگی آرامش بخش بوده و هر ترکیبی از آن در کنار بنفش به خانه های امروزی عمق و روح تازه ای می بخشد.

ترکیب رنگ بنفش با قهوه ای تیره، ترکیبی متفاوت و خاص

دکوراسیون بنفش

این ترکیب رنگی بیشتر مناسب برای محیط اتاق خواب می باشد. اما در ترکیب رنگ بنفش و قهوه ای باید توجه داشته باشید که، هیچگاه یک رنگ بنفش بسیار تیره را در کنار هر نوعی از ترکیبات رنگی قهوه ای قرار ندهید. برای ترکیب رنگی مناسب از بنفش و قهوه ای، بهتر است از بنفش یاسی، یا بنفش خاکستری در کنار قهوه ای سوخته یا قهوه ای خاکی استفاده کنید.

ترکیب رنگ بنفش با سبز، آرامشی از جنس طبیعت

دکوراسیون بنفش

برای ترکیب بنفش به همراه رنگ سبز، بهتر است از آن دسته رنگ های بنفشی استفاده کنید که کمی از رنگ های خنثی نیز در خود جای داده است، بنفش را در کنار سبز روشن استفاده کنید و یک ترکیب رنگی فوق العاده چشم نواز را در دکوراسیون داخلی منزل خود بسازید. برای این کار بنفش های خاکستری که در دل خود کمی رنگ خاکستری را دارند می توانید استفاده کنید.

ترکیب رنگ بنفش و نارنجی، ترکیبی متعادل از رنگ ها

دکوراسیون بنفش

همیشه گفته ایم و باز هم یادآور می شویم، که برای طراحی دکوراسیون داخلی توسط رنگ ها، نیازی نیست که کل دیوارها را رنگ آمیزی کنید، در بسیاری از موارد استفاده از جزییات رنگی نیز می تواند زیبایی بسیار زیاد و تعادل جالبی را در محیط شما ایجاد کند. یکی از آن رنگ هایی که در کنار بنفش خود نمایی می کند و می تواند ترکیبی بی نظیر ایجاد کند، نارنجی است. از نارنجی می توان در طراحی کوسن ها، فرش، گلدان ها و … استفاده کرد و زیبایی دو چندان به رنگ بنفش داد.

ترکیب رنگ بنفش و صورتی، ترکیبی زیبا و دوست داشتنی

دکوراسیون بنفش
دکوراسیون بنفش

این ترکیب رنگی دوست داشتنی بیشتر مناسب برای اتاق خواب کودک بوده و حس آرامش کودک شما را در محیطی زیبا و دوست داشتنی چند برابر خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]