اسکانو
دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی، ایده هایی نو برای قرار دادن دستمال توالت

همه ما دستمال های توالت را داخل یک ظرف کوچک و مخصوص قرار داده و بر روی دیوار پیچ و مهره می کنیم، اما می توان راه های دیگری به کار برد که همزمان بتوان تمامی دستمال های توالت را در مکان مناسب قرار داده، و از طرفی ظاهر و جایگاهی متفاوت برای این بخش جدا نشدنی از سرویس بهداشتی ساخت. به این منظور چند ایده نو برای شما معرفی می کنیم که هر کدام بسته به اندازه ی فضای شما می تواند راهگشا باشد.

استفاده از انواع شلف های دیواری

اولین راهی که می توانید جایگاهی برای تمامی رول های دستمال کاغذی مخصوص سرویس بهداشتی ایجاد کنید، شلفی ساده در بالای درب آن می باشد. مکانی دور از دسترس که خیالتان از پاشیدن آب بر روی دستمال ها راحت ها بوده، و هر زمان که بخواهید می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. استفاده از شلف ها در مدل های گوناگون و در جای جای فضای شما می تواند همواره نگهدارنده مناسبی برای رول های دستمال توالت باشند.

ساخت میله ای ساده در بالای سرویس بهداشتی

اگر سرویس بهداشتی کوچکی دارید، می توانید از انواع میله ها استفاده کرده و دقیقا در بالای سنگ سرویس بهداشتی آن را قرار دهید. اینکار کمک می کند در عین حال تمامی رول ها را در یک جا نگه داشته و همزمان بتوانید از آن استفاده کنید، به قول معروف یک تیر و دو نشان!

تعبیه قفسه هایی متفاوت در کنار سرویس بهداشتی

راه بعدی تهیه قفسه ها و جایگاهی در داخل کابینت سرویس بهداشتی می باشد. می توانید برای رول های دستمال جایگاهی در نظر بگیرید و آنها را در نزدیکی سرویس بهداشتی در کنار هم و در قفسه ها بچینید. سبد های دیواری و رو میزی نیز می توانند وسایل مناسبی در نگهداری از رول های دستمال توالت باشند، فقط باید توجه داشته باشید سبد انتخابی با دکور سرویس بهداشتی هماهنگ باشد که از لحاظ بصری هماهنگی خوبی ایجاد شود.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]