اسکانو
دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن، چه رنگ مبلمانی مناسب فرش قرمز است ؟

قرمز رنگی بسیار گرم و جذاب بوده که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. در دکوراسیون نشیمن از فرش گرفته تا مبلمان محال است که رنگی قرمز به خود گرفته باشند و نظر دیگران را به خود جلب نکنند.

 زمانیکه فرش منزل با رنگ قرمز انتخاب می شود، بنابراین برای هماهنگی و تعادل رنگ در فضای اطراف انتخاب رنگ مبلمان و دیگر وسایل نیز اهمیت زیادی پیدا می کنند. اگر مبلمان و وسایل را به سبک مدرن و یا با طرح و تزیینات ساده انتخاب کنید قطعا خانه ای منظم تر و با آرامش بیشتری خواهید داشت.

 با یک نگاه کلی می توان گفت مبلمانی مدرن در کنار فرش های ایرانی و قرمز رنگ سبکی تلفیقی به وجود خواهند آورد، و در این نوع از سبک بهتر است از رنگ های سبز و یا رنگ های خنثی مانند سفید، طوسی، کرم و مشکی برای مبلمان و پرده ها استفاده کنید.

در این بین رنگ هایی همچون قرمز و نارنجی برای انتخاب مبلمان و پرده نیز مناسب بوده و هماهنگی جالبی را در آنها ایجاد خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]