اسکانو
تمیز کردن کاغذ‌دیواری

راه‌های ساده برای لکه‌گیری و تمیز کردن کاغذ‌دیواری

کاغذدیواری‌ها در انواع مختلف با جنس‌های متفاوت و طرح و نقوش مختلف تولیدشده‌اند، اما برای هر نوعی از کاغذهای دیواری روش‌های مختصی وجود دارد که با توجه به نوع و جنس آن می‌توان در پاک‌سازی لکه‌ها از آن‌ها بهره برد.

  • قبل از هر چیزی به خاطر داشته باشید که لکه‌ها باید همان لحظه که ایجاد شدند پاک شوند، لکه‌ها اگر به مدت طولانی بر روی کاغذهای دیواری باقی بمانند تنها پایدار می‌شوند. غبارروبی از روی دیوارهایی که با کاغذدیواری پوشانده شده‌اند بسیار مهم بوده، زیرا همین خاک و گرد غبار می‌توانند زیبایی کاغذ را گرفته و به‌مرورزمان رنگی کدر به آن بدهند.
  • بیشتر لکه‌های موجود باکمی آب گرم و صابون ملایم پاک می‌شوند، پس از پاک کردن لکه‌ها حتماً از حوله‌های آبگیر استفاده و مواظب باشید تا در محل اتصال بین رول‌ها آب به زیر نفوذ نکند.
  • استفاده از سیم و اسکاچ‌های فلزی ممنوع است. همچنین از استفاده پودرهای قوی و یا حلال‌هایی مانند استون اجتناب کنید، چراکه این نوع از مواد به کاغذدیواری شما آسیب می‌زنند.
  • لکه‌های شمع را ابتدا با کارد نوک‌تیز از روی کاغذدیواری برداشته و سپس با استفاده از مدادپاک‌کن بر روی آن کشیده تا مابقی مواد به‌خوبی پاک شود.
  • برای پاک کردن لکه‌های مداد رنگی از کمی مایع پاک‌کننده بر روی یکپارچه بدون رنگ استفاده کنید، اگر لکه‌ها عمیق بود می‌توانید از مسواک و کمی خمیردندان بدون رنگ نیز بهره بگیرید.
  • اگر کاغذدیواری غیرقابل شستشو دارید به‌واسطه یک گوش پاک‌کن مواد ریخته شده بر روی کاغذدیواری را به‌سرعت پاک‌کنید و سپس توسط یک دستمال تمیز و خشک لکه‌ها را پاک‌کنید.
  • برای پاک‌سازی لکه‌های جوهر از روی کاغذدیواری ابتدا گچ خیاطی بر روی لکه موردنظر کشیده، پس از جذب لکه موردنظر با استفاده از مسواک و یا برس بر روی آن کشیده و به‌خوبی پاک‌کنید؛ اما یادتان باشد این کار به‌آرامی صورت بگیرد تا لکه جوهر پخش نشود.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]