اسکانو
شستشوی یقه پیراهن مردانه

راه‌های شستشوی یقه پیراهن مردانه

یقه پیراهن مردانه دقیقه چیزی است که اگر لکه بردارد با شستشوی ساده از بین نمی‌رود. قطعاً شما نیز بارها با این لکه‌ها دست‌وپنجه نرم کرده‌اید. این لکه‌ها زمانی سخت می‌شوند که مدت طولانی از آن‌ها گذشته باشد؛ که عموماً در این شرایط شستشوی معمولی تأثیری نخواهد داشت و لکه‌های زرد آن از بین نمی‌رود. اگر لکه همان روزی که افتاده با یک ماده شوینده شسته شود به‌سادگی پاک خواهد شد؛ اما برای از بین بردن لکه‌های قدیمی چندراه حل وجود دارد که در مطلب امروز آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.

  1. راه اول و ساده آن است که مقداری مایع لباسشویی و یا صابون بر روی چرک یقه بکشید و اجازه دهید مدتی بر روی آن بماند سپس به‌خوبی آن را شسته تا پاک شود؛ این کار برای لباس‌هایی توصیه می‌شود که دارای لکه‌های جدید باشند نه قدیمی
  2. می‌توانید خمیری از سرکه و جوش‌شیرین درست کرده سپس بر روی لکه‌ها قرار داده و پس از گذشت مدت‌زمانی به‌خوبی خمیر را بر روی لکه کشیده تا آن را پاک کند.
  3. لگنی از آب گرم همراه با یک فنجان سرکه و یک‌چهارم فنجان نمک درست کنید، سپس لباس را به مدت یک ساعت در آن خیس کنید، پس‌ازآن لباس را بر طبق روال گذشته بشویید.
  4. نصف فنجان آب گرم با دو عدد آسپرین پودر شده تهیه‌کرده و بر روی لکه‌ها به‌خوبی بمالید و سپس اجازه دهید تا 2 ساعت بر روی آن‌ها بماند.
  5. مقداری مساوی از آب‌اکسیژنه به همراه آب گرم تهیه‌کرده و یک ساعت لباس را در آن خیس کنید. سپس لباس را بر طبق روال گذشته بشویید.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]