اسکانو
پاک کردن لکه جوهر

راه‌های پاک کردن لکه جوهر از روی چرم مصنوعی سفید

وسایل سفیدرنگ باآنکه جذابیت زیادی به دکوراسیون می‌دهند و درواقع حس مدرنیته زیادی با خود همراه دارند، موردعلاقه بسیاری از افراد هستند، اما نگهداری این نوع از وسایل کار سختی است؛ از چوب سفیدرنگ گرفته  تا روکش‌های سفید و چرم مصنوعی همگی وسایلی هستند که برای جلوه آن‌ها در دکوراسیون همیشه باید حواستان جمع باشد! افتادن لکه جوهر بر روی چرم سفید مسئله ایست که در مواجه با آن ممکن است ناامید شده و تصور کنید که مبلمان سفید و زیبایتان خراب‌شده و راهی برای پاک کردن لکه جوهر آن وجود ندارد؛ اما برای پاک‌سازی لکه جوهر از روی چرم مصنوعی سفید راهکارهای خانگی وجود دارد که ما در مطلب امروز به آن خواهیم پرداخت.

قبل از هر کاری یادتان باشد لکه‌های جوهر باید به‌سرعت و پس‌ازاینکه بر روی چرم افتادند تمیز شوند، اگر سرعت عمل نداشته باشید، لکه جوهر به بافت‌های چرم واردشده و عملیات سخت و تا حدی نیز غیرممکن خواهد شد.  نکته دوم آن است که یادتان باشد لکه جوهر همانند لکه‌های دیگر نیست که به واسط عملیات مالشی پاک شود؛ بنابراین برای پاک کردن آن‌ها باید با روش ضربه‌ای وارد عمل شوید تا نتیجه مؤثر در برداشته باشید.

حال برای پاک‌سازی بر روی دستمال سفید و یا یک‌یک گوش پاک‌کن اسپری تافت مو بریزید و سپس به‌صورت ضربه‌ای بر روی لکه‌ها بزنید؛ این کار را آن‌قدر ادامه دهید تا چرم مصنوعی سفیدرنگ شما عاری از لکه شود. پس‌ازآن بر روی تکه دستمالی دیگر از الکل سفیدرنگ ریخته و بازهم به‌صورت ضربه‌ای بر روی باقیمانده‌های لکه بزنید تا مابقی رنگ آن جذب شود. یادتان باشد الکل باید سفیدرنگ باشد و از استفاده الکل‌ها زردرنگ خودداری کنید. زمانی که لکه به‌خوبی پاک شد برای لطافت چرم از نرم‌کننده چرم استفاده کرده و آن را به حالت اولیه بازگردانید.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.