اسکانو
رنگ آمیزی خانه

رنگ آمیزی خانه، چه رنگهایی مناسب برای چه قسمت هایی از خانه است؟

همه ما رنگ های اصلی را می شناسیم و می دانیم که مابقی رنگ های موجود در طبیعت از ترکیب های منحصر بفرد رنگ های اصلی پدید می آیند. روانشناسی رنگ ها علمیست که به شما کمک می کند در هر نقطه ای از زندگی با استفاده از رنگهای رست در رنگ آمیزی خانه خود احساساتی متفاوت را تجربه کنید. می توانید با رنگی به فضای خود احساس آشفتگی داده و با رنگ دیگری آرامش را به فضای پر اغتشاش خود هدیه کنید. به همین جهت و به دلیل اهمیت بالایی که علم روانشناسی در زندگی افراد دارد، در مطلب امروز به بررسی رنگ هایی می پردازیم که بیش از پیش برای استفاده در هر نقطه ای مناسب بوده و به واسطه آن در محیط مذکور احساسی خوش آیند پدید خواهد آمد.

از نظر معماران، برترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون سه رنگ قرمز، آبی و زرد می باشند. در این بین صفاتی که برای هر یک از رنگها از دید طراحان داخلی در نظر گرفته شده را برای شما بررسی خواهیم کرد.

صفات رنگ قرمز

 1. ایجاد احساساتی قوی در افراد
 2. رنگی اشتها آور که در اکثر تبلیغات رستوران ها استفاده می شود
 3. نشانگر احساساتی شدید
 4. رنگی که برای ابراز عشق از آن استفاده می شود همانند گل های رز قرمز

صفات رنگ آبی

 1. رنگی منتخب آقایان
 2. آرام بخش
 3. ایجاد خلاقیت در افراد، به همین منظور در مکان های اداری از این رنگ بیشتر استفاده می شود
 4. کاهش اشتها
 5. ارتباط مستقیم با آب و صلح

صفات رنگ زرد

 1. پر انرژی و بسیار گرم
 2. ایجاد حس فشار بر چشم
 3. تحریک کودکان به گریه کردن

بر اساس علم روانشناسی رنگ ها از نظر کارشناسان و طراحان داخلی بهترین رنگ ها برای استفاده در قسمت های مختلف خانه بر طبق عکس زیر گزارش شده است:

رنگ آمیزی خانه

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]