اسکانو
رفع خش شیشه

روشی ساده برای رفع خش شیشه

اگر شما هم از میز های شیشه ای در خانه خود استفاده میکنید، پس قطعا بارها اتفاق افتاده که با کشیدن برخی وسایل از روی میز، شاهد خط و خش های ریز و درشت بسیاری شده باشید، این خط و خش ها شاید در زمان اولیه چندان ظاهر میز شیشه ای را درگیر نکند، اما پس از گذشت مدت زمانی کوتاه و تجمع گرد و غبار و آلودگی تغییر رنگ داده و زیبایی شیشه را از بین خواهد برد.

برای رفع خش شیشه نیاز به دستمالی نرم، خمیر دندان سفید کننده غیر ژله ای و شیشه پاک کن دارید. سعی کنید قبل از هر کاری شیشه را تمیز کرده و جرم داخل خطوط را از بین ببرید، پس از آن کمی خمیر دندان سفید کننده بر روی خش ها کشیده و اجازه دهید حدود 15 دقیقه بر روی آنها باقی بماند. پس از طی زمان مد نظر یک تکه پارچه نرم به دور انگشت خود قرار داده، و خمیر دندان را به صورت سریع و دورانی بر روی خط و خش ها به مدت 3 دقیقه بکشید. برای برخی از خطوط ممکن است لازم باشد تا چندین بار عملیات گفته شده را انجام دهید. باقی مانده خمیر دندان را از روی شیشه پاک کرده و سپس توسط مایع شیشه پاک کن شیشه را تمیز کنید.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]