اسکانو

[:en]روش های ساده و کم هزینه در از بین بردن خراشیدگی و ترمیم رنگ چوب[:]

[:en]

وسایل چوبی در دکوراسیون داخلی می تواند زیبایی بسیار زیادی به خانه بخشیده و در عین حال حس آرامش زیادی را برای افراد ساکن در خانه ایجاد کنند، از این رو اینگونه از وسایل دارای طرافداران بسیاری هستند. اما این نوع از وسایل چوبی همانقدر که می توانند باعث زیبایی در یک خانه شوند، به همان اندازه پس از خراشیدگی و کهنه شدن می توانند ظاهری نامناسب ایجاد کنند. تعویض و یا تعمیر این نوع از وسایل عموما دارای هزینه های بالایی می باشد، اما در مطلب امروز قصد داریم انواع راهکارهای ساده و کم هزینه را برای ترمیم رنگ چوب با شما در میان بگذاریم، همرا ما باشید.

استفاده از گردو در از بین بردن خراشیدگی های سطح چوب

ترمیم رنگ چوب

برای از بین بردن خراشیدگی های موجود در سطح چوب انواع واکس و رنگ های مخصوص چوب در بازار موجود هستند که می توانید از آنها استفاده کنید، اما یک روش ساده و بی درد سر استفاده از گردو می باشد، کمی گردو برداشته و به محل خراشیدگی بکشید، به این شکل روغن موجود در گردو باعث از بین رفتن خراشیدگی های سطحی بر روی وسایل چوبیتان خواهد شد.

استفاده از مداد ابرو آرایشی و سس مایونز در از بین بردن خراشیدگی های سطح چوب

ترمیم رنگ چوب

مداد های ابرو دارای روغن هستند و در رنگ های متفاوتی تولید می شوند. یکی از مدادهای ابرویتان را که با رنگ چوبتان هماهنگی دارد برداشته و بر روی سطح خراشیده بکشید، وقتی کاملا سطح آن پوشیده شد با تکه دستمالی اضافه آن را پاک کنید. از سس مایونز نیز در از بین بردن خراشیدگی ها می توان استفاده کرد، به این واسطه سطح آن را آغشته به سس مایونز کرده و اجازه دهید کمی بماند، برای خراشیدگی های عمیق اجازه دهید حتی تا چند روز سس بر روی آن باقی بماند، زمانی که روغن آن کاملا به خورد چوب رفت اضافه آن را پاک کنید.

ترمیم رنگ چوب
[:]

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]