اسکانو
ساختمان بالتیک

ساختمان بالتیک و طراحی منحصربه‌فرد آن در غرب لهستان

تا به امروز ساختمان‌های شیشه‌ای فراوانی را دیده‌اید که هرکدام به دلایلی خاص در ساختار خود از شیشه بهره می‌برند؛ برخی از ساختمان‌ها تماماً از ساختاری شیشه‌ای بهره گرفته‌اند و برخی از آن‌ها نیز تلفیقی از مصالحی همچون شیشه و بتن، شیشه و چوب و … هستند.  ساختمان بالتیک، در غرب لهستان واقع‌شده و دارای طراحی منحصربه‌فردی نسبت به ساختمان‌های دیگر در محدوده خود بوده و از فرمی خاص و خطی از بتن و شیشه توأم بهره می‌برد.

ساختمان بالتیک

 این ساختمان درواقع تلفیقی از سبک قدیمی و مدرن به‌حساب می‌آید که به زیبایی در یک شهر تاریخی بنانهاده شده است. پروژه ساختمان بالتیک یک مدل نام منظم در مرکز شهر است که دارای ۱۶ طبقه بوده و در دل خود ۱۲۰۰۰ مترمربع فضای اداری، ۷۵۰ مترمربع رستوران هتل با اتاق‌های یک خوابه، ۱۳۵۰ مترمربع خرده‌فروشی و ۳ طبقه پارکینگ در زیرزمین را جای‌داده است.

ساختمان بالتیک

این ساختمان درواقع در زمره ساختمان‌های چندمنظوره قرار می‌گیرد و دکوراسیون داخلی مدرن به همراه تراس‌هایی با نمای جذاب و زیبا که دید پانوراما را از سراسر شهر در اختیار ساکنین قرار می‌دهند، به منحصربه‌فردی و زیبایی آن افزوده است.

همان‌طور که گفتیم این ساختمان از امکانات کاملی بهره گرفته و علاوه بر فضاهای اداری و تجاری از بخش‌های دیگری مانند اتاق پذیرایی، باشگاه تناسب‌اندام و باشگاه جاز در طبقه ۱۶ نیز برخوردار است.

یکی از ویژگی‌های این ساختمان نمای خارجی آن است که از هر زاویه‌ای کاملاً متفاوت دیده می‌شود؛ در ضلع جنوبی این ساختمان پاسیو طراحی‌شده و برای نمای خارجی از شیشه‌هایی سرتاسری با لوور عمودی از فیبر شیشه‌ای بهره گرفته‌شده که این امکان را برای افراد ساکن در ساختمان ایجاد می‌کند تا در تمام طول روز از نور طبیعی خورشید بهره‌ور باشند و از طرفی دیدی مناسب به فضاهای اطراف داشته باشند.

 –

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]