اسکانو

ساخت بزرگترین آتریوم جهان در برج تجاری پکن

به تازگی گروه طراحی و معماری شرکت زاها حدید تصویری جدید از برج Leeza SOHO که در منطقه امور مالی پکن قرار دارد به نمایش گذاشته است. یکی از بارزترین ویژگی هایی که به واسطه آن این پروژه سر زبان ها افتاده استفاده از آتریوم ۱۹۰ متری بوده که به صورت خطی مارپیچ مابین دو ساختمان قرار میگیرد. علاوه بر این آتریوم، این ساختمان دارای ۱۷۲ هزار متر مربع فضای اداری و مسکونی نیز بوده که هر کدام از آنها دارای امکانات رفاهی به کاملترین شیوه ممکن می باشند.

آتریوم

قرار است یک سکوی قطار زیر زمینی به ساختمان متصل گردد، که از این رو تعبیه این ایستگاه مترو در پایه برج، این ساختمان را به شهری تبدیل خواهد کرد. فضای آتریوم به گونه ای طراحی شده که همه می توانند از فضای مرکزی برج عبور کرده و به عنوان مکانی عمومی در نظر گرفته شده است. این ساختمان غول پیکر در حال ساخت بوده و هم اکنون ۴۲ واحد از آن ساخته شده است و در پایان عملیات، ساختمان مذکور دارای ۲۰۷ متر ارتفاع بوده و بلندترین بنایی بشمار می رود که توسط کمپانی زاها حدید طراحی شده است.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.