اسکانو
دکوراسیون مدرن

طراحی دکوراسیون خانه‌ای با سبک دکوراسیون مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای همواره با چالش‌های متفاوتی مواجه است. رنگ، سبک و هدف اصلی برای دکوراسیون همگی مواردی هستند که در یک طراحی داخلی دخیل می‌باشند.

 اما برای داشتن فضایی ساده و درعین‌حال زیبا با سبکی معاصر همواره استفاده از رنگ‌های سفید و سیاه و چوب انتخاب مناسبی است که برای استفاده از آن‌ها در دکوراسیون داخلی نیازی به تبحری خاص ندارید. در کنار رنگ‌های نامبرده می‌توانید با استفاده از ترکیب آینه، فرش و مبلمان و روشنایی متناسب با سبک انتخابی‌تان دکوراسیونی خیره‌کننده و درعین‌حال فضایی شخصی با طراحی ساده ایجاد کنید.

برای درک بهتر مطلب امروز نمونه‌ای برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید ایده‌های خوبی از آن برای یک تغییر مناسب در دکوراسیون تان بگیرید. دیواری مشکی برای آشپزخانه در نظر بگیرید، دیواری مشکی که از بافت و رنگی متفاوت در کنار عناصر دیگر و تابلوهای موجود در خانه بهره می‌برد.

در کنار دیوار مشکی آشپزخانه از متریال چوب در نشیمن به همراه لامپ‌های روشنایی تزیینی بر روی آن استفاده‌شده که سیاهی مطلق دیوار آشپزخانه را به طرزی هوشمندانه از آن خواهد گرفت و منجر به تعادل بصری در محیط خواهد شد.

برای تعادل می‌توان در نشیمن که فضایی برای گذر روزمرگی است، از عناصر درخشان به جهت نورپردازی مناسب استفاده کرد، استفاده از آینه در کنار منابع روشنایی و انعکاس نور آن‌ها منجر به تصویری زیبا در محیط شما خواهد شد. هماهنگ بودن عناصر تزیینی که در خانه استفاده می‌کنید با سبک وسیاق دکوراسیون شما نیز می‌تواند منجر به زیبایی هر چه بیشتر فضای شما شود.

در خانه‌ی امروز از سه رنگ سفید و سیاه و رنگ چوب استفاده‌شده است، رنگ سیاه‌وسفید درواقع مکمل هم بوده‌اند که در کنار متریالی از چوب روشن می‌توانند گرمای واقعی و صمیمیت را به خانه شما بیاورند.

تمامی دکوراسیون به جهت هماهنگی باید از الگویی مشخص پیروی کند؛ ازاین‌رو طرح سیاه‌وسفید فرش با قفسه‌های کتاب، مبلمان و طرح هندسی پارتیشن دارای هماهنگی بسیاری است.

همان‌طور که گفتیم تمامی دکوراسیون یک‌خانه باید از الگویی خاص پیروی کند، این هماهنگی به افراد داخل خانه حس یکپارچگی بیشتری می‌دهد.

ازاین‌رو در این خانه دو اتاق‌خواب و سرویس بهداشتی به همراه سالن غذاخوری که توسط یک پارتیشن از دیگر قسمت‌های خانه جداشده است، از همان الگوی واحد در قسمت‌های دیگر بهره برده است، و رنگ و سبک طراحی داخلی انتخابی را در جای‌جای قسمت‌های مختلف شاهد خواهید بود.

 

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.