اسکانو

بررسی قیمت آپارتمان در مرزداران تهران

مرزداران یکی از محله های شمال غربی تهران و واقع در منطقه ۲ تهران است . مرزداران دارای بلوار به همین نام است که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه  از مهمترین خیابان های این محله میتوان به اشرفی اصفهانی متصل می‌کند.مهمترین خیابان های این محله میتوان به خیابانهای دانش و سرسبز و سپهر و اطاعتی و لاله و ناهید اشاره کرد.قیمت آپارتمان در مرزداران با توجه به موقعیت ملک و اینکه در کدام یک از خیابانهای آن قرار گرفته است متفاوت خواهد بود.

آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در بلوار مرزداران تهران است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه مشاورین املاک کشور می باشد:

%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%a2%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%ad%d9%84%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%b2%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86

منبع اقتصاد آنلاین

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.