اسکانو
ماسال

ماسال، منطقه ای ییلاقی و بسیار زیبا در استان گیلان

ماسال در استان گیلان واقع شده است، منطقه ای ییلاقی و بسیار زیبا در کنار کوه های تالش که در قدیم با نام رودکنار شناخته می‌شده است. این شهر در کنار رودخانه خالکایی قرار گرفته است. رودخانه‌ای بسیار زیبا و بزرگ که از قله مرتفع شاه‌معلم سرچشمه گرفته و پس از طی مسافتی ۴۰ کیلومتری از درون شهر ماسال میگذرد. در گذشته ماسال محل تشکیل شنبه بازار بوده که همین امر باعث رشد و ایجاد آبادی کوچکی با نام رود کنار بوده است. در این شهرستان بسیار زیبا بیش از ۱۷ غار وجود دارد که بزرگترین آنها نام آویشو را به خود گرفته است.

آویشو در نوع خود یکی از بزرگترین و بی نظیر ترین غارهای این استان در سطح کشور بوده و بازدید از آن خالی از لطف نیست. علاوه بر غار آویشو، اگر به این شهرستان زیبا سفر کردید، می توانید به منطقه جنگلی طاسکوه و آری دول، منطقه باستانی اسبه ریسه با غارها و صخره‌های بلند، گردشگاه جنگلی ریزه مندان، ییلاق شالماء، چسلی، بیلگاه دون، اسپی دشت، دشت النزه و ویرگاه، خندیله پشت، مارجونه، رشته پشت و شنه راه، واشیار، اولسه بلنگاه، صی فی، نم نمه پشت، خشکه دریا، تلارگاه ملومه بند، غارآویشو، مناطق باستانی درخانه، گیله سرا نیز سری زده و از دیدن جاذبه های متفاوت این شهرستان لذت ببرید.

 عموما سفر به ییلاقات از اواسط اردیبهشت ماه تا انتهای تابستان می باشد، با این حال منطقه ییلاقی ماسال در فصل پاییز نیز دارای زیبایی خیره کننده ای بوده اما گردشگران کمتری در این منطقه در فصل پاییز وجود دارد.

برای مشاهده فایل‌های اجاره روزانه در ماسال کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]