اسکانو
دیدنی‌های نروژ

مجمع‌الجزایر لوفوتن یکی از دیدنی‌های نروژ

در هر کشوری می‌توان جاذبه‌های گردشگری بسیاری یافت، بخشی از این جاذبه‌ها مرتبط به دوره‌های تاریخی گذشته بوده و برخی از آن‌ها تنها مناطق گردشگری بکر و طبیعی می‌باشند. اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید توصیه می‌کنیم در تعطیلات خودسری هم به مجمع‌الجزایر لوفوتن (Lofoten) واقع در نروژ بزنید و از زیبایی بی‌حدوحصر آن لذت ببرید.

لوفوتن در یک مدار قطبی قرارگرفته و به دلیل عرض جغرافیایی که دارد دماهای متفاوتی را در سراسر آن شاهد خواهید بود. این منطقه در شهرستان نوردلند در کشور نروژ واقع‌شده و به‌قدری زیباست که تصور واقعی بودنش کمی سخت است، در زمستان‌ها ماهی‌های روغنی از دریای باران به لوفوتن مهاجرت می‌کنند تا در این مکان تخم‌ریزی آن‌ها انجام شود، ازاین‌رو و برای بیش از هزار سال مرکز اصلی صید ماهی‌های روغنی بوده است.

علاوه بر زیبایی‌های بکر و طبیعی این منطقه، شهری بانام واگان نیز در شمال نروژ قرارگرفته که درواقع اولین شهر شمالی آن است. این شهر از دوران وایکینگ‌ها برجای‌مانده و در شمال شرقی لوفوتن واقع است که در آن آثار باستانی بسیاری به چشم می‌خورد.

دیدنی‌های نروژ

درگذشته این منطقه بانام جزیره وستواگ شناخته می‌شد که بعدها مجمع‌الجزایر لوفوتن نام گرفت، در لغت لوفوتن به معنای پای گربه است و برخی نیز آن را دیوار لوفوتن می‌نامند؛ اما در واقعیت، این منطقه را با هر نامی که بخوانند فرقی ندارد، لوفوتن با کوه‌های بلند و قله‌های تیز به همراه مناظر بکر طبیعی و آثار باستانی بسیار بی‌شک یکی از بهترین‌های نروژ بشمار می‌رود که در سفر به این کشور خالی از لطف نیست که به آن سفر کنید.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.