اسکانو
دکوراسیون داخلی

معرفی سبک اسکاندیناوی در دکوراسیون داخلی

در کنار سبک‌هایی مختلف از چینش در دکوراسیون داخلی که تا به امروز بیشتر با آن‌ها سروکار داشته‌اید، شاید نام این سبک کمی برایتان غریب باشد؛ اما باید بگوییم سبک اسکاندیناوی یکی از آن دسته سبک‌ها در دکوراسیون داخلی بوده که اگر به‌خوبی با آن آشنا شوید محال است که از آن دست بکشید.

درواقع این سبک نوعی سبک بی‌آلایش بوده که از ساختاری ساده و بی‌تکلف بهره می‌برد. درگذشته زمانی که این سبک در اسکاندیناوی ظهور کرد، دولت برای کاهش فاصله‌های طبقاتی دست به اقداماتی زده بود و تصمیم بر آن بود تا فقر در کشور کاهش داده شود، شاید یکی از دلایل بی‌آلایشی و بی‌تکلفی همین اقدام باشد که در سبک اسکاندیناوی روی‌داده است.

در سبک اسکاندیناوی، چیدمان از محبوبیت جهانی برخوردار بوده و یکی از ویژگی‌های بارز آن سادگی و وقاری است که با خود همراه دارد. وسایلی که به این سبک انتخاب می‌شوند، همگی در کنار سبک‌های دیگر به‌راحتی نشسته و از عناصری هستند که با هر وسیله دیگری در هر سبکی به‌راحتی هماهنگ خواهند شد.

یکی از مشخصه‌های اصلی در این نوع از سبک رنگ سفید آن است که به‌سان برف و یخ در شمال اروپا بوده و به بزرگ‌تر جلوه دادن فضا کمک می‌کند. عموماً وسایلی که در این نوع سبک جای دارند از چوب طبیعی درختانی همچون ساج، کاج و چنار بوده و عمده وسایل انتخابی آلومینیوم، شیشه، کروم و استیل می‌باشند.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.