اسکانو

منطقه 14 یکی از پر‌معامله‌ترین مناطق تهران

منطقه 14 تهران درواقع در منتهی‌الیه شرقی تهران قرار دارد. این منطقه یکی از مناطق پرتراکم در شهر تهران بشمار رفته که در میان پنج منطقه پر معامله تهران قرارگرفته است. جالب است بدانید که این منطقه در مردادماه توانست رتبه چهارم را در تعداد معاملات مسکن از آنِ خود کند. منطقه 14 علاوه بر آنکه قیمت مناسبی دارد به دلیل آنکه تراکم بالایی از جمعیت را در خود جای‌داده از خدمات رفاهی و امکانات معقولی بهره برده، ازاین‌رو این منطقه نیز یکی از مناطق مناسب برای خانه اولی‌هایی است که بودجه زیادی برای خرید خانه ندارند. جالب است بدانید منطقه 14 نسبت به مناطق هم‌جوار خود مثل 8 و 15 دارای امکانات بیشتری بوده در حدی که با توجه به مطالعات دانشگاهی این منطقه ازلحاظ سرانه خدماتی در رتبه 12 قرارگرفته است. منطقه 14 در این زمینه از مناطق 20، 12، 10، 8، 16، 18، 19، 9، 17 و 22 نیز دارای شرایط رفاهی بهتر بوده است و برای کسانی که بودجه‌ای محدود برای خرید آپارتمان دارند بسیار مناسب است.

پر‌معامله‌ترین مناطق تهران
پر‌معامله‌ترین مناطق تهران

لازم به ذکر است محله‌های جنوبی این منطقه همچون خاوران و محلاتی دارای قیمت‌های مناسب‌تری هستند اما گران‌ترین محله این منطقه خیابان پرستار و 13 آبان بوده که قیمت هر متر از آپارتمان در آن‌ها به 5 تا 6 میلیون تومان خواهد رسید؛ جالب است بدانید اگر آپارتمای این دو محله ازلحاظ امکاناتی خاص باشند قیمت آن‌ها تا 7 میلیون تومان نیز خواهد رسید.

 

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]