اسکانو

نحوه انتخاب پادری آشپزخانه و پادری دستشویی مناسب برای خانه

استفاده از پادری در اکثر خانه های ایرانی امری کاملا ضروری است و از پادری ها برای درب ورودی، در جلوی درب سرویس بهداشتی و حمام نیز استفاده می شود. عمده ترین دلیل استفاده از پادری ها در جلوی درب های مذکر برای کاهش انتقال آلودگی به محیط داخلی خانه می باشد، به علاوه اینکه این پادری ها اگر هماهنگ با دیگر قسمت های دکوراسیون باشند زیبایی بسیار زیادی را به فضای داخلی خانه خواهند بخشید.

انتخاب پادری برای آشپزخانه

نحوه انتخاب پادری آشپزخانه و پادری دستشویی مناسب برای خانه

اینکه پادری در چه جایی از خانه قرار است جای بگیرد امری بسیار مهم در خرید آن است. زیرا مکان قرارگیری پادری مشخص می کند که شما به چه اندازه ای و چه جنسی از آن نیاز دارید. آشپزخانه دارای محیطی گرم و چرب است؛ به همین دلیل پادری که تهیه می کنید باید دارای جنسی باشد که روغن در آن نفوذ نکند، و مقاوم به شستشو باشد.

انتخاب پادری برای اتاق خواب

نحوه انتخاب پادری آشپزخانه و پادری دستشویی مناسب برای خانه

پادری در اتاق خواب به سه دلیل استفاده می شود. زمانی که درب تراس داخل اتاق خواب باز می شود برای جلوگیری از ورود آلودگی به اتاق خواب حتما باید جلوی درب آن را با یک پادری پوشاند، زمانی که کف اتاق به هر دلیلی دارای فضای باز زیادی است و برای جلوگیری از تماس پا بر روی زمین بدون فرش پس از خواب، از پادری استفاده می شود و در نهایت فقط برای جنبه های دکوراتیو می توان از آن استفاده کرد.  برای اتاق خواب انواعی از پادری را انتخاب کنید که دارای بافتی نرم و ظاهری فانتزی بوده و از طرح و رنگ مشابه با دیگر وسایل داخل اتاق بهره بگیرد.

 

 انتخاب پادری دستشویی

نحوه انتخاب پادری آشپزخانه و پادری دستشویی مناسب برای خانه

برای سرویس های بهداشتی بزرگ از دو پادری استفاده می شود. پادری اول که داخل سرویس بهداشتی قرار میگیرد باید جنسی از پلاستیک داشته باشد که نسبت به رطوبت مقاوم بوده، اما پادری که در بیرون قرار میگیرد باید از جنسی استفاده شود که قابلیت جذب آب در آن بالا باشد. توجه داشته باشید اگر سرویس بهداشتی و حمام در نزدیکی نشیمن قرار دارد، طرح و رنگ پادری انتخابی باید تابعی از فرش های منزل شما باشد تا حس یکپارچگی و زیبایی به خانه شما بدهد.

انتخاب پادری برای درب ورودی

نحوه انتخاب پادری آشپزخانه و پادری دستشویی مناسب برای خانه

پادری در انواع خانه ها برای منظور های مختلفی استفاده می شود. برخی پادری ها را در راهرو منزل و پشت در می گذارند که در هنگام تعویض کفش پا بر روی زمین قرار نگیرد و به همراه آن آلودگی به پاها نرسد، برخی نیز پادری را در داخل خانه و جلوی درب ورودی قرار می دهند که در این صورت برای کسانی که با کفش داخل خانه می آیند مناسب تر می باشد. برای انتخاب پادری باید دقت کنید از جنس های مقاوم و چرک تاب استفاده کنید، رنگ هایی که کثیفی ها را کمتر نشان می دهند مانند فیلی، نخودی یا قهوه‌ای که بهترین انتخابات رنگی برای پادری های درب ورودی می باشند.

ارسال دیدگاه

نخستین کسی باشید که نظر میدهد

من را خبردار کن از
avatar
wpDiscuz

درباره‌ی اسکانو

اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.