اسکانو
قیمت خانه

نکاتی که قیمت خانه شمارا در هنگام فروش کاهش می‌دهد

استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های نامتعارف در نمای خانه

نمای یک‌خانه اولین چیزی است که هر خریداری به آن توجه می‌کند. از رنگ و طرح و نقوشی نامتعارف که به سلیقه هر شخصی خوشایند نمی‌آید استفاده نکنید.

درب ورودی نامرتب و خراب

کوچک‌ترین نکات نیز به چشم خریدار یک عیب بزرگ برای خانه شما در نظر گرفته می‌شود. اگر قفل درب خراب است و یا دربی پوسیده و خراب دارید آن‌ها را تعویض کنید. این نوع از مشکلات سطحی و کوچک می‌تواند مشکلی بزرگ باشد که اشتیاق خریداران برای بازدید از خانه شمارا کم کند.

انتظار بازگشت سرمایه از بازسازی‌های پرهزینه

اگر برای فروش قصد بازسازی خانه خود رادارید، پولتان را در جای مناسب خرج کنید، به‌طور مثال‌ترمیم کف، آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی در اولویت بوده و ساخت استخر هیچ بازگشت سرمایه‌ای برای شما نخواهد داشت.

استفاده بیش‌ازحد از رنگ‌ها

از رنگ‌های خنثی استفاده کنید تا به این واسطه فضا بزرگ‌تر جلوه داده شود. استفاده از رنگ خاص همانند آبی، صورتی و … مطابق باسلیقه‌های شخصی شما بوده و برای اکثر خریداران خوشایند نیست.

وجود آشپزخانه قدیمی

آشپزخانه محیطی است که خانم یک‌خانه بیشترین وقت از روز خود را در آن سپری می‌کند و تمامی خانم‌ها آشپزخانه‌ای مدرن و تمیز با کاشی‌های زیبا و هود به‌روز را ترجیح می‌دهند، اگر آشپزخانه‌ای قدیمی دارید بدانید که این بزرگ‌ترین مشکل درفروش ملکتان خواهد شد.

تمیز نبودن خانه

تمیز بودن هر نقطه‌ای از خانه در زیباتر جلوه دادن منزل شما تأثیر داشته و از چشمان خریدار دور نخواهد ماند. با تمیز کردن جای‌جای خانه به هنگام فروش برای خود این امکان را ایجاد می‌کنید که خانه‌تان زودتر به فروش برود و اشتیاق خریدار برای ملکتان بیشتر شود. کثیف بودن شیشه‌ها، ظرف‌شویی‌ها، اجاق‌گاز، کف‌پوش یکی از عواملی است که به‌شدت در کاهش ارزش خانه شما در دید خریدار تأثیر دارد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]