اسکانو

[:en]وضعیت بازار مسکن در ایران بعد از رییس جمهوری ترامپ در ایالات متحده[:de]

وضعیت بازار مسکن در ایران بعد از رییس جمهوری ترامپ در ایالات متحده

[:]

تاثیر ترامپ بر اقتصاد ایران، تهدید یا فرصت؟

یکی از کارشناسان مسکن اعلام کرده ترامپ به دلیل تمرکز بر داخل آمریکا و خودداری احتمالی از درگیری های بین‌المللی فرصتی را برای ایران بوجود می آورد، تا در زمان پسابرجام اقتصاد خود را شکوفا کرده و به این واسطه بخش مسکن را از رکود خارج نماید.

محمد مهدی مافی این کارشناس مربوطه در گفتگویی با ایسنا اعلام کرد، همانطور که انتخاب ترامپ ابتدا سریعا بر روی بازارهای بورس، طلا و نفت تاثیر گذاشته، حتما این انتخاب بر بازار مسکن کشورهای مختلف نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت؛ اما قطعا این تاثیر کمی دیرتر خود را نشان خواهد داد، چرا که بازار مسکن در ارتباط مستقیم با اقتصاد کلان کشور بوده، و در پی آن حرکت خواهد کرد. کارشناس مربوطه همچنین افزود: ترامپ به دلیل داشتن روحیه ای اقتصادی ممکن است توجه خود را به رقابت های اقتصادی با اروپا و چین معطوف کرده، و از این طریق در زمان پسابرجام فرصتی برای ایران مهیا خواهد شد، که در آن می تواند انتظار خانه ‌دار شدن افراد جامعه از ۱۲ سال به هشت سال را محقق کند.

محمد مهدی مافی گفت: در زمانی قرار داریم که تقاضای سرمایه‌گذاری خارجی در بخش مسکن افزایش یافته است، و در زمان پسابرجام، شرکت‌های خارجی متعددی برای سرمایه‌ گذاری در بخش مسکن در ایران اعلام آمادگی کرده اند، که امیدواریم در سال های آینده گام‌های عملی این همکاری برداشته شود.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]