اسکانو

[:en]ویژگی های یک مشاور املاک حرفه ای[:de]

ویژگی های یک مشاور املاک حرفه ای

[:]

مشاوره مسکن یک حرفه است و تمام افرادی که در این مسیر قدم گذاشته اند می بایست رفتار حرفه ای داشته باشند. لازم است قبل از شروع هر صحبتی به یک نکته مهم اشاره کنیم، یکی از اساسی ترین نکاتی که شاید در ذهن بسیاری از مشاورین املاک مهم نباشد، آراستگی ظاهری و خوشبویی آنها می باشد، اینکه در جلوی مشتریان و صاحبان ملک با ظاهری آراسته و عطری خوش ظاهر شوید تاثیر بسزایی دارد.

  1. مشاور خوب همیشه اول شنونده خوبی است، قبل از اینکه از احساسات و تفکرات مشتری اطلاعی کسب نکرده اید شروع به صحبت و رهنمود به وی نکنید، اجازه دهید مشتری تمام صحبت های خود را بکند، هیچ گاه حرفش را قطع نکنید، پس از تمامی صحبت ها، گله و شکایت از بازار آنگاه او را رهنمود کرده و راههای مناسب را پیش رویش قرار دهید.
  1. تمامی مشتریان مراجعه کننده نزد مشاور، دارای یک شانس برابر می باشند، پذیرش هر نوع مشتری، از هر نوع نژادی فرقی نمی کند، هر مراجعه کننده ای بصورت بالقوه یک مشتری تمام عیار به حساب می آید.
  1. همواره دستی پر در مقابل مشتری داشته باشید. یک مشاور املاک حرفه ای برای مراجعه کننده خود فقط یک راه پیشنهادی ندارد، بلکه سبدی از املاک در آن رنج قیمتی باید داشته باشد.
  1. به جای اینکه در زمان شروع صحبت به مراجعه کننده مشخص کنید که بودجه اش در حد خواسته هایش نیست، سعی کنید با آوردن مثال های نقضی در همان رنج بودجه، به او نشان دهید که تصوراتش اشتباه است.
  1. از چاپلوسی بپرهیزید، اما به مشتری خود نشان دهید که امین و دلسوز او هستید، این شرایط راه شما را برای رسیدن به یک معامله موفق هموارتر می کند.
  1. برای یک مشاور خوب داشتن فن بیان بسیار حیاتی است؛ به دلیل اینکه لازم است وقت زیادی را با مشتری سپری کنید حتماً روی دایره اطلاعات عمومی و فن بیان خود کار کنید.
  1. برای خود و مشتری جوی مثبت ایجاد کنید و از افکار منفی بپرهیزید، مشاور حرفه ای کسی است که ذهنیت های منفی را بشناسد و سپس سعی در دور کردن آنها از خود کرده و تمام انرژی را بر روی انجام معامله ای خوب متمرکز کند.
  1. پر چانگی کردن و صحبت های اضافی باعث سردرگمی مشتری شده و ممکن است اثرات مخربی بر روی معامله داشته باشد. به مشتری خود اجازه دهید پس از دیده ها و شنیده های خود کمی فکر کند و به یک تصمیم قاطع برای شروع فرآیند معامله برسد.
  1. نکته آخر اینکه به خاطر بسپارید، ارزشمندترین سرمایه یک مشاور املاک حرفه ای، نگرش بلندمدت وی و اعتمادیست که در ذهن مالکین و مشتریانش ایجاد می کند.

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
محمدرضا Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین امتیاز
من را خبردار کن از
محمدرضا
میهمان
محمدرضا

با سلام من تازه به این شغل مشغول شدم و احتیاج راهنمای دارم

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]