اسکانو
پارکینگ مزاحم

پارکینگ مزاحم به چه نوع از پارکینگی گفته می‌شود؟

در مقررات شهرداری برای مساحت یک پارکینگ استانداردی در نظر گرفته می‌شود. اگر این استاندارد برای این پارکینگ‌ها قابل‌اجرا نباشد و راه‌های ورودی پارکینگ‌ها باز باشد شهرداری طی توافق یک پارکینگ مزاحم برای آن‌ها در نظر می‌گیرد که دو خودرو بتوانند پشت سر هم پارک کنند. یکی از مشکلات این نوع از پارکینگ‌ها این است که هر زمان که یکی از مالکان بخواهد خودروی‌اش را جابه‌جا کند، مالک پارکینگ مزاحم نیز باید خودروی خود را جابجا کند.

این نوع از پارکینگ‌ها دارای قیمت‌های پایین‌تری هستند و به دلیل اینکه مزاحمت دررفت و آمد دیگران ایجاد می‌کنند، نام پارکینگ مزاحم را به آن‌ها اختصاص داده‌اند! جالب است بدانید شخص در این نوع از پارکینگ‌ها دارای مالکیت کامل قانونی نیز است. تقسیم پارکینگ مزاحم با توافق همه در یک ساختمان انجام خواهد شد، در غیر این صورت پارکینگ‌های مزاحم از طرف شهرداری و اداره ثبت برای اولین و آخرین قرارداد خریدارها تقسیم‌بندی خواهند شد که عموماً پارکینگ مزاحم به شخصی اختصاص داده خواهد شد که آخرین قرارداد را دارد.

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
من را خبردار کن از

[:en]درباره‌ی اسکانو[:de]درباره ما[:]

[:en] اسکانو، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. اسکانو با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:de]اسکانو، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکانو در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف ایران، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.[:]